سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

سزار منوتی: هنوز هم نمی دانم چرا بارسلونا سوارز را به اتلتیکومادرید داد

سزار منوتی: هنوز هم نمی دانم چرا بارسلونا سوارز را به اتلتیکومادرید داد

مربی آرژانتینی می گوید هنوز هم بابت انتقال سوارز از بارسا به اتلتیکومادرید متعجب است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دیپورتیوو، سزار منوتی بدون شک یکی از بهترین و باهوش ترین مربیان دنیای فوتبال است. این مربی در گفتگویی با سوپر دیپورتیوو رادیو در مورد مسائل مختلفی از جمله قهرمانی آرژانتین در کوپا آمریکا،سرخیو آگوئرو و همچنین انتقال سوارز به اتلتیکومادرید صحبت کرده است.

این مربی در مورد انتقال سوارز به تیم مادریدی گفت:

هنوز هم نمی دانم چرا بارسلونا به این بازیکن اجازه جدایی داد و هنوز از جدایی او شوکه هستم. اتلتیکو به وضوح از این انتقال سود برد.
منوتی در مورد انتقال آگوئرو به بارسلونا نیز گفت:

  به نظرم مسی تحت تاثیر جدایی سوارز قرار گرفت زیرا این دو دوستانی نزدیک بودند اما حالا به نظر می رسد با حضور آگوئرو در این تیم، مسی خوشحال باشد. منتظر دیدن این دو در کنار هم در بارسلونا هستم. آنها قطعا بیشتر با هم دوست می شوند. آگوئرو شخصیت شوخ و جالبی دارد. به خاطر دارم اولین بار در یک جلسه تمرینی از ابتدا به او بازی دادم. یک خبرنگار از من دلیلش را پرسید و گفتم چون او مرا یاد روماریو می اندازد.
او در مورد قهرمانی آرژانتین در کوپا آمریکا نیز گفت:

این قهرمانی مرا خوشحال کرد. حس می کردم تیم خوبی انتخاب شده است. همه چیز سر جایش بود و کارها آسان تر انجام می شد. حالا بازیکنان می توانند با آرامش بیشتری کار کنند. این قهرمانی ارزش زیادی دارد چون کسب آن کار سختی بود. اگر این قهرمانی مقابل رقیب دیگری بود باز هم اهمیت داشت اما پیروزی در ماراکانا و مقابل برزیل ارزش آن را خیلی بیشتر می کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.