سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

ابراهیم قاسمپور: زمانی که در صنعت نفت بودم جادوگری وجود داشت

ابراهیم قاسمپور: زمانی که در صنعت نفت بودم جادوگری وجود داشت

مربی سابق صنعت نفت آبادان گفت: مطرح کردن بعضی ادعاها نه تنها زیبنده فوتبال ایران بلکه ورزش ایران هم نیست

به گزارش ایران ورزشی ، ابراهیم قاسمپور در پاسخ به این سوال که آیا تا به حال شاهد جادوگری در فوتبال خوزستان بوده است به میزان گفت:

زمانی که در صنعت نفت آبادان کار می‌کردم یکی از اطرافیان باشگاه را دیدم که پیش دروازه‌ها می‌رفت و  روی دروازه‌ها چیزی می‌ریخت. از او پرسیدم چرا این کارها را انجام می‌دهد؟ آیا این کارها تاثیر در روند نتایج تیم داشته؟ و در بیشتر بازی‌هایی که این کار انجام می‌شد تیم ما بازنده بود. آن فرد هم حرف مرا تایید کرد. از او خواستم دیگر به این کارهای خرافاتی ادامه ندهد. طبق پرس‌وجویی که انجام دادم فرد مورد نظر پیش از انجام هر مسابقه پیش جادوگر می‌رفت و همان جادوگر این مسائل را به او گفته بود.
قاسمپور افزود:

اگر قرار به جادوگری بود که آفریقایی‌ها باید نتایج خوبی کسب می‌کردند و در جام جهانی قهرمان می‌شدند. به شخصه به چنین مسائلی نه اعتقاد داشته‌ام، ندارم و نخواهم داشت.
مربی سابق صنعت نفت آبادان پیرامون مسائلی که پورموسوی سرمربی صنعت نفت آبادان در نشست خبری بعد از بازی فولاد مطرح کرد، تصریح کرد:

من هم از رسانه‌ها موضوع را دنبال کرده‌ام و اطلاع دقیق ندارم؛ اما مطرح کردن چنین ادعاهایی نه تنها زیبنده فوتبال ایران بلکه ورزش ایران هم نیست. معتقدم افراد نباید به یکدیگر توهین کنند و قداست همدیگر را حفظ کنند. البته می‌دانم سرمربیان تحت فشار هستند و گاهی اوقات اختیار کار از دست‌شان خارج می‌شود. البته شنیده‌ام بعضی به مردم خوزستان توهین کرده‌اند امیدوارم این ادعا درست نباشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.