چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰

تعجب سران کمیته ملی المپیک از پست محسن کیایی

ادعای یک بازیگر: ناهید کیانی غریبانه برگشت

ادعای یک بازیگر: ناهید کیانی غریبانه برگشت

ادعای محسن کیایی بازیگر سینما که مدعی بود هیچ یک از مسئولان ورزش به استقبال ناهید کیانی نرفتند، تعجب سران کمیته ملی المپیک را به دنبال داشت...

به گزارش ایران ورزشی، حضور ناهید کیانی در مسابقات المپیک توکیو و کنار رفتن او در بازی ها پس از شکست برابر کیمیا علیزاده، واکنش های زیادی را در فضای مجازی داشت. امروز نیز کاروان تیم ملی تکواندوی ایران پس از انجام مسابقات به کشور بازگشت. در همین خصوص محسن کیایی، بازیگر سینما با انتشار پستی در اینستاگرامش در خصوص ناهید کیانی و تنهایی او در بازگشت از توکیو نوشت. کیایی در پستی که منتشر کرده هشدار داده هوای قهرمان های کشور را داشته باشیم و بی مهری نسبت به آنها صورت نگیرد تا باعث شود آنها به ترک کشور ترغیب شوند. پست اینستاگرامی کیایی به شرح زیر است:

امروز، تهران، فرودگاه امام خمینی سر صحنه فیلمبرداری بی گناه
این دختر که می بینید به همراه خانواده اش یکی از قهرمانهای المپیکی ماست، ناهید کیانی ، باورم نمیشد این کسی که انقدر غریبانه و تنها داره از فرودگاه خارج میشه همون قهرمانیه که چند روز پیش تو المپیک برای ایران می جنگید قهرمانی که رویارویش با هموطنش کیمیا علیزاده انقدر حاشیه داشت انقدر سیاسی شد و انقدر از یک مسابقه ورزش خارج شد که دیگه فقط یه مسابقه نبود و این وسط همه کیمیا رو دیدن و ناهید کیانی که تمام تلاشش رو برای رسیدن به المپیک کرده بود کمتر دیده شد، حالا هم در برگشت از المپیک هیچکس کنارش نیست جز خانواده اش همین بی مهری ها باعث رفتن خیلی از قهرمانهای ما شد، باید مراقب امثال کیمیا ها و کیانی ها بود اینهمه غریب و تنها بودن برای یک قهرمان انصاف نیست ،اون گلم تو دستش می بینید گروه ما بهش داده، نه فدراسیون و نه هیچ کس دیگه.

---
البته تیم استقبال کمیته المپیک در فرودگاه حاضر بوده اما از مردم برای استقبال از تیمهای قایقرانی و تکواندو به فردوگاه نرفته بود جز خانواده‌ها. ناهید کیانی امروز در حالی به ایران بازگشت که دبیرکل فدراسیون به استقبال او رفته بود و پولادگر رئیس فدراسیون نیز به همراه آنها از ژاپن به ایران بازگشت.

طی روزهای گذشته برخی ورزشکاران ایرانی حاضر در المپیک از کمبودها گلایه کرده بودند. به طور نمونه دوچرخه سواری که در مسیر 200 کیلومتری کوهستان پس از 100 کیلومتر رکاب زدن از دور رقابت خارج شد، ادعا کرد اگر ماساژور داشت به خط پایان می رسید اما یک روز بعد، ماساژور کاروان ادعاکرد چهار جلسه چهار ساعته با او کار کرده و مشکل ورزشکار ماساژ نبوده است.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.