جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

دیپای: می خواهم با بارسلونا به تمام قهرمانی های ممکن برسم

دیپای: می خواهم با بارسلونا به تمام قهرمانی های ممکن برسم

بازیکن هلندی باشگاه بارسلونا می گوید قصد دارد با این تیم به تمامی عناوین قهرمانی ممکن برسد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندودیپورتیوو، ممفیس دیپای، وینگر هلندی باشگاه بارسلونا چند روز پیش اولین بازی خود برای بارسا را انجام داد و نمایش خوبی هم داشت. نشریه موندو گفتگویی با این بازیکن انجام داده است که در ادامه می خوانید:

چه زمانی از علاقه بارسا به خودتان متوجه شدید؟

خیلی وقت پیش. شاید یک سال قبل. آن روز را به خاطر دارم. وقتی باشگاهی مثل بارسا به شما ابراز علاقه کند حس خیلی خوبی است و اعتماد به نفس زیادی به شما می دهد. این علاقه یعنی کارتان را درست انجام داده اید. روز خیلی خوبی بود.
در ماه های اخیر با رونالد کومان یا بازیکن بارسا صحبت کرده بودید؟

با مربی صحبت کردم تا ببینم انجام چه کارهایی ممکن است یا نه. گفت در اوضاع آسانی قرار نداریم و باید کارهایی بکنیم تا نتایجی متفاوت بگیریم. به نظرم این زمان برای من و باشگاه بهترین زمان ممکن است و تصمیم گرفتیم در این تابستان این کار را انجام دهیم.
قبل از اعلام رسمی انتقالتان مضطرب بودیم؟

نه مضطرب نبودم. خوشحال و هیجان زده بودم زیرا یکی از زیباترین روزهای زندگی من بود. خوشحالم این اتفاق افتاد و روزهای زیبایی بود.
حقیقت دارد اکتبر گذشته برای پیوستن به بارسا با دریافت دستمزد بسیار کمی موافقت کرده اید؟

در این مورد چیزی نمی دانم. همیشه در این موارد شایعات زیادی وجود دارد اما تمرکزم در زمین است و بخش مالی را به وکلایم می سپارم. خبر ندارم این موضوع درست است یا نه.
بزرگترین رویای شما با بارسلونا چیست؟

قهرمانی در تمام مسابقات.
تورنمنت خاصی مد نظرتان است؟

نه همه مسابقات اهمیت دارند. لالیگا، لیگ قهرمانان... مسابقه خاصی مدنظرم نیست.
روز معارفه از موزه بارسا دیدن کردید. نظرتان در مورد آن چیست؟

حضور در استادیوم و تماشای موزه باشگاه به انسان حس زندگی کردن در تاریخ را می دهد. می توانید جام های قهرمانی باشگاه را ببینید و آن موقع است که به معنی واقعی کلمه می فهمید به چه باشگاه بزرگی آمده اید.
چه چیزی بیش از سایر مسائل شما را شگفت زده کرد؟

نمی گویم متعجب شدم اما برایم جالب بود که ببینم باشگاه در طول سالیان اخیر چطور پیشرفت کرده و دیدن لباس ها و کفش های قدیمی برایم جذاب بود. پیشرفت فوتبال و تبدیل شدنش به بزرگترین ورزش دنیا خیلی جذاب است. تماشای موزه عالی بود و مطمئنم باز هم از آن دیدن می کنم زیرا خیلی از جاها را آن روز نتوانستم ببینم و به همین خاطر این کار را مجددا انجام خواهم داد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.