پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

لک و اقایی حاشیه را کنار بگذارند

خریدهای تازه پرسپولیس از نگاه حسین بادامکی

خریدهای تازه پرسپولیس از نگاه حسین بادامکی

حسین بادامکی که تا یکی دو هفته قبل عضو کادر فنی شهر خودرو بود حالا مدیر این تیم است. هافبک سابق پرسپولیس که بازیکنان لیگ را از نزدیک دیده و در بازی‌های مستقیم کیفیت‌شان را لمس کرده گزینه مناسبی درباره صحبت از خریدهای تازه پرسپولیس است و در مصاحبه با ایران ورزشی درباره آنها حرف می زند:
 
میلاد سرلک: میلاد بازیکن خوبی است و قطعاً می‌تواند کمک کند. او بازیکن توانمندی است اما بازی در تیم بزرگ فرق می‌کند. اگر آن جو روی میلاد تأثیر منفی نگذارد می‌تواند موفق باشد.
او هافبک میانی است و یک مقدار بار تهاجمی دارد اما نه می‌شود گفت صرفاً دفاعی، نه صرفاً تدافعی. بازیکن هوشمندی است. او بازیکن دونده‌ای است و خوب درگیر می‌شود. با توجه به اینکه آقا یحیی خودش این بازیکن را به شهر خودرو آورد حتماً شناخت کاملی از او دارد و فکر می‌کنم اگر اتفاق خاصی نیفتد می‌تواند یکی از خریدهای خوب پرسپولیس باشد.
 
 عیسی آل‌کثیر : خب این بازیکن در صنعت نفت خوب بوده اما در پرسپولیس بخصوص در خط حمله توقع از او زیاد خواهد بود. ان‌شاء‌الله که موفق باشد.
جذب یک بازیکن 31 ساله قطعاً به نفع بازیکن است تا باشگاه .البته مهم کیفیت است. اگر کیفیت خوبی داشته باشد سن واقعاً مهم نیست.
 
احسان پهلوان : پهلوان هم بازیکن خوبی است اما در نیم فصل دوم فصل اخیر شاید نتوانست توانایی‌هایش را نشان دهد. البته با توجه به اینکه او هم سابقه کار کردن با آقا یحیی را دارد می‌تواند کمک کند و سریع‌تر جا بیفتد. اگر احسان شرایط خوب گذشته را داشته باشد می‌تواند به پرسپولیس کمک کند. با توجه به اینکه ذوب‌آهن نتایج خوبی نگرفت و تا هفته‌های آخر کاندیدای سقوط بود یعنی اینکه بازیکنانش نتوانسته‌اند کیفیت بالایی از خود به نمایش بگذارند. ما عادت داشتیم ذوب‌آهن را بالای جدول ببینیم اما تغییرات مدیریتی و کادر فنی عواملی بودند که این تیم نتوانست نتیجه بگیرد.
 
حامد لک : بالاخره این مقایسه( جانشینی بیرانوند) وجود دارد و هر کسی هم غیر از حامد لک می‌آمد این مقایسه انجام می‌شد. الان برای هر بازیکنی که به پرسپولیس اضافه می‌شود این شرایط هست، بخصوص که این تیم 4 فصل پشت سر هم قهرمان شده. لک دروازه‌بان خوبی است اما باید یک مقدار از حاشیه‌اش کم کند و بداند شرایط پرسپولیس با ماشین‌سازی فرق می‌کند. امیدوارم فصل خوبی داشته باشد.
 
 سعید آقایی: او در تراکتور و سپاهان بازی کرده اما بازی در پرسپولیس با همه این تیم‌ها فرق می‌کند. سعید بازیکن باکیفیتی است. من شناخت زیادی از او ندارم اما با توجه به حواشی چند فصل اخیرش بازیکنی است که بی‌میل نیست سراغ حواشی برود. از این جهت باید خیلی باهوش باشد و حواسش را جمع کند. او تمرکزش را باید روی فوتبالش بگذارد چون در پرسپولیس همه از بازیکن تازه‌وارد انتظار دارند. امیدوارم بازیکنان قدیمی پرسپولیس به آقایی و سایر بازیکنان تازه‌وارد کمک کنند تا زودتر در تیم جا بیفتند.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.