دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

کوالیارلا: نمی دانم چه زمانی بازنشست می شوم

کوالیارلا: نمی دانم چه زمانی بازنشست می شوم

مهاجم کهنه کار سمپدوریا می گوید هنوز در مورد بازنشستگی بعد از پایان فصل 22-2021 تصمیم نگرفته است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاتزتا دلواسپرت، فصل جدید لیگ ایتالیا به زودی شروع می شود و سمپدوریا یک بار دیگر با فابیو کوالیارلا، مهاجم کهنه کار و 38 ساله خود پا به مسابقات می گذارد. این مهاجم که از سال 2016 در سمپدوریا توپ می زند، بعد از به ثمر رساندن 13 گل در 33 بازی فصل گذشته، قرارداد خودش را با باشگاه ایتالیایی یک فصل دیگر تمدید کرد اما مهاجم کهنه کار می گوید هنوز برای بازنشستگی تصمیمی نگرفته است و مشخص نیست مسابقات این فصل آخرین فصل حضور او در دنیای فوتبال باشد. کوالیارلا در این باره گفت:

  امیدوارم در فصل جاری هم مانند فصول اخیر عملکرد خوبی داشته باشم. می دانم چند سالم است اما به خوبی تمرین می کنم. تا به حال در بیش از 20 پیش فصل حاضر بوده ام. وقتی جوان بودم، پیش فصل ها را دوست نداشتم اما این روزها آن را مفید می دانم ولی باید بگویم در کل از تمرینات پیش فصل متنفرم. قبلا این تمرینات بازیکنان را با هم متحد می کرد اما حالا هر کس به فکر خودش است.
کوالیارلا با اشاره به این که کلودیو رانیری میزان بازی او را مدیریت می کرد، می گوید دوست دارد در تمام مسابقات حاضر باشد:

سال گذشته می گفتند زمان بازیم را خودم مدیریت می کنم اما در واقعیت این کار را رانیری انجام می داد. اگر تصمیم با من بود، در زمین مسابقه باقی می ماندم. می دانم سال های آخر فوتبالم است و تصمیم با مربی است. می دانم نمی توانم در همه مسابقات حاضر باشم. حتی در برخی مسابقات بهتر است کار را از روی نیمکت شروع کنم.
مهاجم سابق یوونتوس می گوید که در حال گذراندن دوره های مربیگری است تا بعد از بازنشستگی به مربیگری روی بیاورد اما هنوز در مورد زمان بازنشستگی خود تصمیم نگرفته است:

فرصت حضور در این کلاس ها را پیدا کردم و به خودم گفتم در آن شرکت می کنم. خوب است که برای دوران بازنشستگی برنامه داشته باشم. نمی دانم چه زمانی بازنشست می شوم اما فکر نمی کنم خیلی از ان دور باشم. نمی خواهم بگویم فصل آینده فصل آخرم است و در این مورد در میانه های فصل تصمیم می گیریم. 
کوالیارلا می گوید باید از بدنش حفاظت کند تا بتواند پا به پای جوان ها رقابت کند و فاش کرد که نیاز به استراحت زیادی داشته است:

برای این که بتوانم با جوان ها رقابت کنم باید به خوبی و به مدت زیاد استراحت کنم. شبی 7 تا 9 ساعت می خوابم. زیاد اهل بیرون رفتن نیستم و ترجیح می دهم در خانه بمانم و تلویزیون تماشا کنم.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.