چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱

اورا: واران مرا یاد فردیناند می اندازد، او خرید فوق العاده برای منچستریونایتد است

اورا: واران مرا یاد فردیناند می اندازد، او خرید فوق العاده برای منچستریونایتد است

مدافع سابق شیاطین سرخ می گوید، رافائل واران، خرید جدید منچستریونایتد، او را به یاد ریو فردیناند می اندازد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اتلتیک، روز گذشته باشگاه منچستریونایتد از توافق برای جذب رافائل واران، مدافع باشگاه رئال مادرید خبر داد و مدافع فرانسوی از فصل بعد در لباس شیاطین سرخ به میدان خواهد رفت. پاتریس اورا، مدافع سابق شیاطین سرخ، یکی از افرادی است که به سبک بازی واران علاقه زیادی دارد و معتقد است شباهت های زیادی بین سبک بازی این مدافع با ریو فردیناند، مدافع سابق باشگاه وجود دارد. او در این باره گفت:

واران مرا به یاد ریو فردیناند می اندازد. او در کار با توپ و همچنین بازی هوایی خوب است و یک مدافع میانی کامل به حساب می آید. اولین بازی واران در تیم ملی فرانسه را به خوبی به خاطر دارم. او حسابی مرا تحت تاثیر قرار داد. با این که بسیار جوان بود اما سریع و باهوش بازی می کرد و بازی خوانی فوق العاده ای داشت. او در کار با توپ خونسرد است و توانایی گلزنی هم دارد. واران خریدی بسیار عالی برای منچستریونایتد است.
واران تجربه 10 ساله حضور در رئال مادرید را به تیم سولسشر می آورد. او در 260 بازی برای تیم سفیدپوش مادریدی 17 گل زد و قهرمانی های زیادی به دست آورد. منچستریونایتد امیدوار است با اضافه شدن این مدافع به خط دفاعی، اشتباهات دفاعی تیم به حداقل برسد و شیاطین سرخ به استحکام دفاعی برسند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.