سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

آرتورو ویدال: می خواهم به کل دنیا نشان بدهم که آرتورو ویدال کیست

آرتورو ویدال: می خواهم به کل دنیا نشان بدهم که آرتورو ویدال کیست

آرتورو ویدال برای آغاز دومین فصل همکاری خود با اینتر آماده می شود. این در شرایطی است که هر روز شایعاتی مبنی بر علاقه اینتر به فروش این هافبک شیلیایی منتشر می شود.آرتورو ویدال برای آغاز دومین فصل همکاری خود با اینتر آماده می شود. این در شرایطی است که هر روز شایعاتی مبنی بر علاقه اینتر به فروش این هافبک شیلیایی منتشر می شود.

به گزارش ایران ورزشی؛آرتورو ویدال در حاشیه برد 6-0 اینتر مقابل کروتونه در دیداری دوستانه، گفتگویی با شبکه اختصاصی باشگاه اینتر داشت. او گفت:

سیمونه اینزاگی را دیدم و طی 3 روز اخیر با او صحبت کردم. اینزاگی سرمربی خوبی است و بازیکنان بسیار خوشحال هستند. تیم به خوبی برای فصل جدید سری آ و لیگ قهرمانان اروپا آماده می شود. نمی توانم برای بازگشت به میدان بیش از این منتظر بمانم. فصل گذشته برای من خیلی خوب پیش نرفت. بازی های زیادی را به دلیل مصدومیت از دست دادم. از حالا می خواهم به 100% آمادگی برسم و به کل جهان نشان بدهم که آرتورو ویدال کیست. رابطه خوبی میان من و باشگاه وجود دارد. باید همان ویدالی که همه می شناسند را در میادین ببینیم. دفاع از اسکودتو و پیشروی حداکثری در لیگ قهرمانان اروپا، اهداف اینتر در فصل جدید خواهد بود.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.