دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

لوکا یوویچ: حضور در بزرگترین باشگاه جهان مسئولیت های سنگینی به همراه دارد

لوکا یوویچ: حضور در بزرگترین باشگاه جهان مسئولیت های سنگینی به همراه دارد

لوکا یوویچ می خواهد در رئال مادرید بدرخشد و مشکلی با فشارهای موجود ندارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از AS، لوکا یوویچ به زودی سومین فصل خود در رئال مادرید را آغاز خواهد کرد و این بار برای حضور در ترکیب اصلی، باید کارلو آنچلوتی را متقاعد کند. یوویچ که نیم فصل دوم فصل 21-2020 را در آینتراخت فرانکفورت گذرانده بود، دوست دارد این بار در پیراهن رئال مادرید ارزش های خودش را اثبات کند.

هنوز با آنچلوتی در مورد وضعیت و جایگاهم در تیم صحبت نکرده ام. پیش از هر چیزی باید در پیش فصل آماده سازی مناسب داشته باشم، باید در تمام لحظات از تمام توانم مایه بگذارم. باید سعی کنم تا سر حد لازم آمادگی داشته باشم و خودم را (به ترکیب تیم) تحمیل کنم. با اهدافم آشنایی کامل دارم. تلاشم بر این است که اثر مثبتی در تیم برجای بگذارم و بهترین عملکرد را داشته باشم. طی دو سال اخیر اتفاقات زیادی رخ داده است. قطعا شرایطم می توانست بهتر از این باشد اما می خواهم پس از گذراندن این مدت همه چیز بهتر شود.
من اتفاقی و از روی تصادف به رئال مادرید نیامده ام. حضور در یک لیگ باکیفیت و داشتن جایگاهی ثابت در تیم، برای من اهمیت زیادی دارد. پس از گذشت این مدت طولانی که طی آن بیشتر از داخل زمین، خارج از زمین بوده ام، اگر قرار بر بررسی گزینه جدایی قرضی باشد، اولویت من آن باشگاه است که در لیگ باکیفیتی حضور داشته باشد و در من کیفیت لازم برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی را مشاهده کند.
شما در رئال مادرید نمی توانید شکست بخورید و فقط اجازه پیروز شدن دارید. در رئال مادرید، شما کنار بهترین بازیکنان جهان حضور دارید و هدف تیم این است که در هر تورنمنتی بهترین باشد. سازمان دهی باشگاه بی نقص است. وقتی در چنین شرایطی قرار می گیرید، نمی توانید عقب نشینی کنید. بازی کردن در بزرگترین باشگاه جهان مسئولیت  های سنگینی به همراه دارد، مشکلی با این موضوع ندارم و با هر گونه فشاری کنار می آیم. به خودم و کیفیتی که دارم، مطمئن هستم. از ارزش خودم باخبرم. یک فصل جدید و فرصتی جدید در انتظار من است و امیدوارم ان را بدون مصدومیت به پایان برسانم. به رسانه ها احترام می گذارم و این گونه فکر می کنم که آنها نیز در حال انجام کار خودشان به طرزی حرفه ای هستند. یک بازیکن رئال مادرید دائما تحت بررسی موشکافانه قرار دارد و عادی است که روزنامه ها در مورد هر عملکرد من چیزی بنویسند. این مسائل مرا اذیت نمی کنند و من آنها را به عنوان بخشی از زندگی ام پذیرفته ام. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.