سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱

عذرخواهی کانون مربیان فوتبال به خاطر حرف های فیروز کریمی!

عذرخواهی کانون مربیان فوتبال به خاطر حرف های فیروز کریمی!

حرف های عجیب فیروز کریمی که گفته بود با بیرون روی او را وادار به حضور در کنفرانس پس از بازی پرسپولیس و تراکتور کرده اند، باعث شد کانون مربیان فوتبال از جامعه عذرخواهی کند

به گزارش ایران ورزشی؛ کنفرانس های مطبوعاتی مربیان پیش و پس از مسابقات، بار آموزشی، اخلاقی و تربیتی دارند و شخصیت مربیان پاسخگو به سوالات اصحاب رسانه به همکاران و جامعه مربیان تعمیم داده می‌شود. 

با توجه به حواشی برخی مصاحبه های مسئله دار یکی از مربیان کشور و در پاسخ به درخواست جمعی از اهالی دغدغه‌مند فوتبال مواردی جهت تنویر افکار عمومی بشرح زیر اعلام می گردد:

- کانون مربیان تاثیری در انتصابات و انتخاب مربیان و کادرهای فنی در هیچ بخشی نداشته است.

- در سال های اخیر کانون مربیان هیچگاه طرف مشورت سیاست گذاران فرهنگی فوتبال کشور نبوده است.

- بدون شک مسئولیت فضای ناامید کننده فعلی با افراد و گروههایی است که داعیه و توهم دانایی دارند.

- ادبیات و الفاظ نسنجیده و نامناسب یکی از مربیان کشور و اهانت ایشان به جامعه فرهیخته نویسندگان، معلولین گرامی و ... مایه شرمساری است.

- حال که از سیاستگذاران فرهنگی ناامید شده ایم ضرورت ورود کمیته انضباطی و کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به چنین هنجارشکنی هایی بیش از هرزمان دیگر احساس می شود.

- از اهالی فهیم رسانه انتظار داریم به مربیانی که وقیحانه شان معلم و مربی را زیر سئوال می برند در همان لحظه تذکر جدی بدهند.

- امید است باشگاه پرطرفدار و خوشنام تراکتورسازی تبریز که دارای پیشینه قابل افتخار تاریخی نیز هست نظارت بیشتری بر رفتارهای سرمربی خود داشته باشد.

- برحسب وظیفه از همه عاشقان  گرامی فوتبال عذرخواهی می کنیم. 

کانون مربیان فوتبال ایران

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.