دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

دامن زدن ژوزه مورینیو به شایعات حضور ژاکا در آاس رم

دامن زدن ژوزه مورینیو به شایعات حضور ژاکا در آاس رم

ژوزه مورینیو پس از آنکه چندی پیش به تمجید از گرانیت ژاکا پرداخته بود، حالا برای این بازیکن در اینستاگرام کامنت گذاشت.

به گزارش ایران ورزشی؛آاس رم در تلاش است تا گرانیت ژاکا را به ترکیب ژوزه مورینیو اضافه کند. به نظر می رسد علاقه مورینیو و ژاکا برای کار با یکدیگر دوطرفه است. ژاکا در مصاحبه ای با تمجید از مورینیو گفته بود:

او راه قهرمانی و پیروزی را می داند.
مورینیو نیز در جریان مسابقات یورو 2020 از ژاکا به عنوان رهبر سوئیس یاد کرد و گفت این تیم بدون ژاکا کار سختی برای صعود خواهد داشت.

روز گذشته ولادیمیر پتکوویچ هدایت بوردو را به عهده گرفت و گرانیت ژاکا در پست اینستاگرام با خداحافظی از سرمربی سابق سوئیس نوشت:

چه سفری داشتیم! استاد می خواهم بابت همه چیز تشکر کنم. ما با هم تاریخ سازی کردیم. مسیری باورنکردنی بود. ممنون بابت تمام تلاش های سختی که داشتی، حمایت و روشی که تیم ملی را مانند گروهی از برادران درست کردی. کار تو را فراموش نخواهیم کرد و برایت در بوردو آرزوی بهترین ها دارم.
ژوزه مورینیو در کامنت برای ژاکا ایموجی تشویق گذاشت. به نقل از آنجلو مانجیانته از اسکای؛ آاس رم به 20 میلیون یوروی مدنظر آرسنال نزدیک شده و مذاکرات به سمت توافق نهایی پیش می رود. رم قبلا با ژاکا تا سال 2025 به توافق شخصی رسیده و به نظر می رسد باید شاهد حضور هافبک 28 ساله سوئیسی در پایتخت ایتالیا باشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.