سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

منچسترسیتی در اندیشه تمدید قرارداد ادرسون مورائس تا سال 2028

منچسترسیتی در اندیشه تمدید قرارداد ادرسون مورائس تا سال 2028

آخرین بار در سال ۲۰۱۸ و در پایان اولین فصل حضور ادرسون در اتحاد، سیتیزن ها برای قدردانی از عملکرد خوب او قراردادش را تمدید کرده بودند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اتلتیک، با وجود این که ادرسون تا سال ۲۰۲۵ با سیتیزن ها قرارداد دارد، آن ها در پی این هستند که باز هم قرارداد او را تمدید کنند. ادرسون از سال ۲۰۱۷ مهره ای کلیدی در تیم پپ گواردیولا بوده است و اگر سه سال دیگر به قراردادش اضافه شود، او می تواند دوران حضورش در اتحاد را به بیش از یک دهه رسانده و تا ۳۴ سالگی در جمع سیتیزن ها بماند.

مسئولان منچسترسیتی می خواهند علاوه بر تقویت کردن تیم در بازار نقل و انتقالات، ماندن مهره های کلیدی تیم را نیز تضمین کنند. به همین خاطر است که این روزها خبر مذاکره آن ها با جان استونز، فیل فودن و روبن دیاز برای تمدید قرارداد را می شنویم. سیتی همچنین به رحیم استرلینگ که به دو سال پایانی قراردادش رسیده است، قرارداد جدیدی را پیشنهاد خواهد داد.

در مورد ریاض محرز و گابریل ژسوس که آن ها هم فقط ۲ سال دیگر با سیتیزن ها قرارداد دارند، گزارش ها حاکی از احتمال تمدید شدن قرارداد محرز نیز دارند ولی با توجه به علاقه یوونتوس به ژسوس، شاید این اتفاق در مورد او رخ ندهد. در کل شاید این تمدیدها از نظر افزایش دستمزدهای پرداختی، مخارج بیشتری را به سیتی تحمیل کند ولی از سوی دیگر با حفظ ارزش بازیکنان در بازار نقل و انتقالات، می تواند موجب درآمدزایی بهتر در آینده نیز شود و ضمنا باعث می شود مبلغی که برای جذب این بازیکنان هزینه شده است با توجه به حضور طولانی مدت آن ها در تیم، به صرفه تر به نظر برسد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.