سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱

الدار شاه مرادف در آستانه انتقال به آاس رم

الدار شاه مرادف در آستانه انتقال به آاس رم

پس از منتفی شدن انتقال سردار آزمون به آاس رم، این باشگاه بلافاصله برای جذب الدار شاه مرادف مهاجم ازبک جنوا وارد عمل شد و اکنون این بازیکن 26 ساله در آستانه انتقال به آاس رم قرار دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از جانلوکا دی مارتزیو؛ رم و جنوا در آستانه توافق بر سر انتقال الدار شاه مرادف به پایتخت ایتالیا هستند. توافق کلی حاصل شده و اکنون طرفین روی جزییات کار می کنند. این مهاجم ازبک به صورت قرضی راهی رم می شود و بند خرید او اجباری خواهد بود. مبلغ این انتقال مجموعاً حدود 18 میلیون یورو است. جنوا 20% از سهم فروش این بازیکن در آینده را نیز در اختیار دارد. به نقل از آنجلو مانجیانته از اسکای ایتالیا؛ بند خرید این بازیکن با توجه به تعداد بازی های او از حالت اختیاری به اجباری تبدیل می شود. قرارداد شاه مرادف با رم نیز 5 ساله خواهد بود.

شاه مرادف بازیکن سابق بنیادکار ازبکستان است که در تابستان 2020 با مبلغ 8 میلیون یورو از روستوف راهی جنوا شد. او در 31 بازی فصل گذشته سری آ موفق به ثبت 8 گل و 1 پاس گل شد. شاه مرادف در سال 2019 وقتی در روسیه برای روستوف بازی می کرد، در رستورانی با ژوزه مورینیو دیدار داشت و اکنون می تواند به تیم تحت هدایت او اضافه شود.

گفتنی است شاه مرادف در 44 بازی ملی برای ازبکستان موفق به ثبت 21 گل شده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.