سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

شکایت از ماشین‌ سازی و شریفات رد شد

شکایت از ماشین‌ سازی و شریفات رد شد

کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال اعلام کرد که شکایت باشگاه ماشین‌سازی از مربی پیشین تیم فوتبال این باشگاه رد شده است

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، درباره شکایت فرشاد فلاحت‌زاده از باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین‌سازی تبریز بابت مطالبات باقیمانده‌اش از فصل 97-96، کمیته وضعیت بازیکنان دعوای خواهان (فرشاد فلاحت‌زاده) را مشمول مرور زمان اعلام و قابل رسیدگی نمی‌داند.

در دیگر رأی این کمیته که به شکایت باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری شاهین بوشهر از اسماعیل شریفات مربوط است، این باشگاه مطالبه وجه به مبلغ 323 میلیون ریال را داشته است که کمیته وضعیت به استناد بند 11 ماده 11 آیین‌نامه دادرسی کمیته وضعیت بازیکنان، باتوجه به عدم رفع نقص در مهلت مقرر توسط خواهان (شاهین شهرداری بوشهر) این درخواست را مردود اعلام و قابل رسیدگی نمی‌داند.

درباره شکایت پوریا زارع از باشگاه فرهنگی ورزشی قشقایی شیراز بابت مطالبه مبلغ 920 میلیون ریالی، پس از بررسی‌های لازم باشگاه قشقایی به پرداخت 860 میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت 18 میلیون و 748 هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

در شکایت عبدالله بهمنی از باشگاه فرهنگی ورزشی رایکای بابل (خونه به خونه سابق) جهت مطالبه وجه به مبلغ 570 میلیون ریال، این باشگاه به پرداخت 570 میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت 12 میلیون و 426 هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

مهلت هفت روزه از زمان ابلاغ کلیه آرای فوق جهت تجدیدنظرخواهی در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال برقرار است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.