یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰

فکری: آلومینیوم در سال‌ های آینده می تواند حرف‌ های زیادی در فوتبال بزند

فکری: آلومینیوم در سال‌ های آینده می تواند حرف‌ های زیادی در فوتبال بزند

محمود فکری، سرمربی نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مقابل آلومینیوم اراک در هفته سی‌ام و پایانی لیگ برتر فوتبال صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، فکری در ابتدا اظهار داشت:

جا دارد به آلومینیوم اراک و مجموعه‌اش بابت اولین سال حضورشان در لیگ برتر تبریک بگویم. آنها در این فصل نتایج خوبی کسب کردند و در جدول جایگاه خوبی دارند. با توجه به اینکه سال اول حضور آلومینیوم اراک در لیگ برتر بود، شاید بحث خودباوری و مشکلات باعث می‌شد که نتواند نتیجه بگیرد، اما آنها سال خوبی را پشت سر گذاشتند و می‌توانند با برنامه‌ریزی در سال‌های آینده حرف‌های زیادی در فوتبال بزنند.
وی افزود:

فردا هفته پایانی لیگ است و همه اتفاقات از قهرمانی، کسب سهمیه و ماندن در لیگ برتر به هفته آخر کشیده شد. امیدوارم این هفته، هفته پاکی داشته باشیم و خدای نا کرده شبهه‌ای که در لیگ‌های دسته اول و دوم بود در لیگ برتر نباشد و هر تیمی که قهرمان می‌شود، سهمیه می‌گیرد و در لیگ می‌ماند براساس اتفاقات فوتبالی باشد.
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با اشاره به دیدار فردای تیمش با آلومینیوم گفت:

ما یکی از تیم‌هایی هستیم که هم شانس ماندن داریم و هم خطر سقوط را احساس می‌کنیم. با توجه به اینکه دو امتیاز از رقیبان بیشتر داریم شاید گول زننده باشد، اما امیدوارم بچه‌ها به این دو امتیاز توجه نکنند و با تمام وجود بازی کنند و به امید خدا خوب، شرافتمندانه، باغیرت و مردانه بازی کنیم و تیم را در لیگ برتر نگه داریم. دوست نداشتم کار به هفته آخر کشیده شود، اما قسمت این بود که کار در هفته آخر مشخص شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.