سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

آمادگی کایرن تریپیر برای منتظر ماندن بیشتر جهت انتقال رویایی به منچستریونایتد

آمادگی کایرن تریپیر برای منتظر ماندن بیشتر جهت انتقال رویایی به منچستریونایتد

سولسشر دوست دارد تیمش مثل تیم سر الکس فرگوسن ریشه انگلیسی داشته باشد و به همین دلیل تریپیر را در کنار امثال مگوایر، رشفورد، شاو، ون بیساکا، هندرسون، گرینوود و سانچو می خواهد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تلگراف، با توجه به این که منچستریونایتد برای جذب جیدون سانچو و رافائل واران متعهد به پرداخت ۱۲۰ میلیون پوند شده است، آن ها قبل از جذب بازیکنی دیگر نیاز به فروش برخی از مهره های فعلی خود دارند. تریپیر ۳۰ ساله که وارد سال آخر قراردادش با اتلتیکو مادرید شده است، تمایل دارد با بازگشت به انگلیس برای منچستریونایتد بازی کند. او شرایط مالی یونایتد را درک می کند و به همین علت عجله ای برای نهایی شدن انتقالش به اولدترافورد ندارد.

اتلتیکو مادرید برای تریپیر ۳۰ میلیون پوند تقاضا کرده است ولی منچستریونایتد که در صورت امکان به جذب یک هافبک هم می اندیشد، چنین رقمی را غیر قابل قبول می داند. در شرایط فعلی دیگو سیمئونه دوست ندارد تریپیر را از دست بدهد و مدیران قهرمان لالیگا هم جذب یک جانشین را در بازار فعلی پر هزینه می دانند. از طرف دیگر اوله گونار سولسشر روی تجربه و کیفیت تریپیر روی ضربات ایستگاهی حساب باز کرده است و باور دارد که این بازیکن می تواند به پیشرفت آرون ون بیساکا در امور تهاجمی کمک کند.

در همین حال میلان قصد دارد بار دیگر دیوگو دالو را از منچستریونایتد قرض بگیرد ولی اگر توافقی برای انتقال تریپیر صورت نگیرد، ممکن است این مدافع راست پرتغالی در اولدترافورد ماندنی شود. همچنین هزینه جمعا ۳.۷۵ میلیون پوندی قرض گرفتن برندن ویلیامز از یونایتد باعث شده است تا ساوتهمپتون از لیست علاقه مندان به این بازیکن پا پس بکشد

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.