شنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۱

پوچتینو: ام باپه چیزی در مورد عدم تمدید قرارداد به من نگفته و در حال حاضر بازیکن ماست

پوچتینو: ام باپه چیزی در مورد عدم تمدید قرارداد به من نگفته و در حال حاضر بازیکن ماست

این روزها بحث انتقال کیلیان ام باپه به رئال مادرید داغ تر از همیشه است، و گفته می شود تا پایان تابستان، با عدم تمدید قرارداد ستاره فرانسوی، پاری سن ژرمن چاره ای جز مذاکره با رئال مادرید و در نهایت فروش این بازیکن نخواهد داشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از Le Parisien، مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاریسی ها در خصوص آینده ام باپه گفت:

تنها چیزی که روشن است، اینکه کیلیان یک سال دیگر با ما قرارداد دارد. او یکی از بازیکنان تیم است و رفتار ما با او مثل بازیکنی که 5 سال قرارداد دارد خواهد بود. این فرق می کند، اما هر شرایطی جا برای بهبودی و تکامل دارد... این مسئله در سطح دیگری مدیریت می شود. اما در سطح ورزشی، چیزی را عوض نمی کند. قرارداد روزی امضا شده و شروع و پایانی دارد. مهم ترین چیز این است که او مثل همیشه بهترین عملکردش را ادامه دهد، و به نظر ما هم او بهترین است... مشکلی نخواهد بود.
آیا او به من گفته که تمدید نمی کند؟ اینها بحث های خصوصی هستند. اما به هیچ وجه کیلیان چنین چیزی به من نگفته است. آیا می توانیم جدایی به صورت آزاد را تصور کنیم؟ من در خیالات زندگی نمی کنم. به اتفاقاتی که می تواند یا نمی تواند رخ دهد فکر نمی کنم. او یک سال دیگر با ما قرارداد دارد و این واقعیت است. در حال حاضر، او بازیکن ماست و ما هم مطابق با این، برخورد خواهیم کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.