چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱

هاشم بیک زاده: فکر می‌ کنم فرهاد مجیدی با ترکیب بازی با نساجی مقابل سپاهان ظاهر شود

هاشم بیک زاده: فکر می‌ کنم فرهاد مجیدی با ترکیب بازی با نساجی مقابل سپاهان ظاهر شود

هاشم بیک زاده در خصوص دیدار استقلال و سپاهان صحبت هایی را مطرح کرده است

به گزارش ایران ورزشی، گفتگوی هاشم بیک زاده با خبرورزشی را می خوانید:

از بازی استقلال مقابل نساجی شروع کنیم. بازی چطور بود؟

استقلال بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت و از موقعیت‌های خود به درستی استفاده کرد و توانست تیم نساجی که این روزها با ساکت الهامی‌نتایج خوبی کسب می‌کند را در خانه با شکست پشت سر بگذارد. به اعتقاد من استفاده از جوانان در این بازی کار خوبی بوده است که فرهاد مجیدی انجام داده است و بازیکنانی که در این بازی حضور داشتند به خوبی توانستند شایستگی‌های خود را نشان دهند و بی شک در آینده بازی‌های بهتری از آنان شاهد خواهیم بود.
بازی استقلال و سپاهان و نقش آن در معرفی تیم قهرمان باعث حرف و حدیث‌هایی شده است. ارزیابی شما از بازی پایانی دو تیم در لیگ چیست؟

خب طبیعی است در این گونه مواقع حرف و حدیث‌هایی مطرح شود اما احساس می‌کنم استقلال با توجه به شرایطی که در آن قرار دارد تغییرات زیادی را نسبت به بازی با نساجی در ترکیب خود اعمال نکند چرا که آنان در صورت برد هم رتبه ای بهتر از سوم کسب نخواهند کرد و از این رو فکر می‌کنم کادر فنی باید تمرکز و انرژی خود را صرف کسب جام حذفی کنند. اما سپاهان به دلیل شانس قهرمانی خود قطعاً با تمام توان مقابل استقلال ظاهر خواهد شد و به دنبال پیروزی در آخرین بازی فصل است تا در صورت لغزش پرسپولیس بتواند با عبور از استقلال قهرمانی خود را جشن بگیرد. اما آنچه مشخص است استقلال. سپاهان و همچنین پرسپولیس کار سختی در آخرین بازی لیگ در پیش دارند و با توجه به آنکه استقلال با جوانان جویای نامش توانسته نتیجه خوبی در قائمشهر کسب کند و همچنین در پیش بودن بازی حذفی که اهمیت خاصی برای استقلال دارد فکر می‌کنم فرهاد مجیدی در این بازی هم مجدداً با ترکیب بازی نساجی مقابل سپاهان ظاهر شود و انرژی خود را برای دیدار با گل گهر ذخیره کند. امیدوارم دو تیم با قدرت هر چه تمامتر رو به روی هم ظاهر شده و خدایی نکرده در این میان در حق تیمی اجحاف نشود.
عملکرد فرهاد مجیدی را در نیم فصل دوم با استقلال چگونه دیده اید؟

باید پذیرفت فرهاد مجیدی عملکردی قابل قبولی از خود به نمایش گذاشته است چرا که با توجه به مشکلات موجود و کارشکنی‌هایی که صورت گرفته است توانسته نتایج مورد نظر هواداران را کسب کند. باید منتظر ماند بودید استقلال موفق به کسب جام حذفی خواهد شد و یا این که با توجه به اتمام قرارداد اکثریت بازیکنان قادر خواهد بود تیم را جمع کند. با توجه به نوع عملکرد مدیریت و کم و کاستی‌های موجود کار سختی پیش روی آبی‌پوشان خواهد بود که امیدوارم مشکلات موجود هر چه زودتر مرتفع شود.
امروزه جنگ مدیریت و کادر فنی و بازیکنان کاملاً علنی شده است. فکر می‌کنید پایان این منازعات چه زمانی باشد؟

با آنچه که شاهد هستیم معلوم نیست چه زمانی این ماجرا پایان خواهد پذیرفت. در این شرایط سخت باید به بازیکنان حق داد چراکه مدیریت باشگاه نتوانسته است تا به اینجای کار انتظارات را برآورده کند ودر تزریق پول به بدنه باشگاه عملکردی کاملاً ضعیف داشته است است با این شرایط گویا این ماجرا همچنان ادامه دار خواهد بود. امیدوارم بروز این اتفاقات مانع از آن نشود که استقلال همچون سال گذشته جام حذفی را نیز خدای نکرده از دست بدهد.
به جام حذفی اشاره کردید. بازی مقابل گل گهر در چارچوب بازیهای جام حذفی را چطور میبینید؟

باید توجه داشت گل‌گهر تیم خوبی است و با توجه به تک بازی بودن این دیدار می‌بایست آبی پوشان با تمرکز حداکثری مقابل این حریف ظاهر شوند. به نظرم احتمال دارد این بازی وارد وقت‌های اضافی شده و یا حتی کار به ضربات پنالتی کشیده شود که امیدوارم در هر صورت استقلال بتواند با عبور از تیم سختکوش گل گهر راهی فینال این بازی‌ها شده و با قهرمانی بتواند کام هواداران را شیرین کند.
حرف پایانی.

در پایان می‌خواستم اشاره‌ای داشته باشم به ‌بحثهای مطرح شده راجع به تبانی تیم‌های مس کرمان و هوادار که با توجه به صحبت‌هایی که از سوی رضا عنایتی و فرهاد کاظمی‌مطرح شده است مشخص شد تمامی‌این اتهامات در حد حرف بوده است. امیدوارم برای فصل آینده کمیته اخلاق با ورود به موقع خود به این گونه مباحث مانع از آن شود که خدای نکرده تیم‌ها بخواهند به دنبال جریانات ناپاک فوتبال بروند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.