چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

مهدی سید صالحی: فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی به خوبی یکدیگر را می شناسند

مهدی سید صالحی: فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی به خوبی یکدیگر را می شناسند

مهدی سید صالحی در خصوص تقابل فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی صحبت هایی را بیان کرده است

به گزارش ایران ورزشی، سیدمهدی سید صالحی با شرح حالی از وضعیت ابتلای خود به کرونا و وضعیت جام حذفی به میزان گفت:

حدود ۱۸ روز است که از بیمارستان مرخص شدم در منزل هستم، روند کرونای من رو به بهبود است. امیدوارم هرچه زودتر شر این ویروس منحوس ریشه‌کن شود و همه بیماران لباس عافیت بر تن کنند. جام حذفی جام شگفتی‌هاست و در بازی‌های جام حذفی نمی‌توان گفت یک تیم نسبت به دیگری قوی‌تر است پس برنده خواهد شد. برای قهرمانی باید این مهارت را داشته باشیم که با هر تیمی تقابل داشته کنیم.
او ادامه داد:

هر دو سرمربی از بازیکنان تیم‌های یکدیگر شناخت دارند. هم سرمربی تیم گل گهر شاگردان مجیدی را به خوبی می‌شناسد و هم سرمربی استقلال از شاگردان قلعه‌نویی شناخت دارد. دیدار فولاد با ملوان هم تقابلی سخت و تماشایی خواهد شد و از حالا نمی‌توان گفت  ملوان بازنده است و یا اینکه نتیجه چه می‌شود. در جام حذفی تفکرات مربیان هر دو تیم و شرایط روحی و بدنی بازیکنان موثر بر نتیجه خواهد بود.
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در رابطه با دیدار این تیم مقابل نساجی گفت:

استقلالی‌ها در این مدت تمرین زیادی نداشتند، همچنین چمن مصنوعی نساجی نیز با مشکلاتی همراه بود. سرمربی تیم استقلال به خاطر اینکه می‌دانست، چمن نساجی ممکن است برای قایدی و اسماعیلی مشکل‌ساز شود آنها را بازی نداد و ترجیح داد جوان‌ترها عهده‌دار این رقابت باشند. دقایق ابتدایی بازی چون نساجی با زمین آشنایی بیشتری داشت بهتر بازی کرد، اما رفته رفته استقلال هم خوب کار کرد.
سیدصالحی در ادامه گفت:

فرهاد مجیدی سال گذشته با آمدنش به جای استراماچونی کار بسیار بزرگی انجام داد. او خود را یک استقلالی واقعی می‌داند و برای همین این کار را کرد. از زمانی هم که آمده، تفکرات خوبی داشته و باعث پیشرفت استقلال شده است. البته در این میان حواشی هم ایجاد شد مانند رفتن فراز کمالوند و ... اما وقتی مجیدی با وجود مشکلات مالی و حواشی می‌تواند رابطه خوبش با بازیکنان را حفظ کند نشان می‌دهد او از جان و دل کار می‌کند، که این بسیار زیبنده است.
او در پایان با اشاره به اینکه استقلال باید تمرکز خود را روی جام حذفی و لیگ بگذارد گفت:

مجیدی باید از حاشیه دوری کند و دیگر راجع به شرایط مدیریتی استقلال صحبتی نکند و بگذارد بزرگ‌تر‌ها و پیشکسوتان استقلال این مشکل را حل کنند. پیشکسوتان استقلال نیز باید دست به دست هم داده تا هر چه سریعتر مشکلات مدیریتی این تیم حل شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.