سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱

پیام فن دایک بعد از بازگشت به مستطیل سبز

پیام فن دایک بعد از بازگشت به مستطیل سبز

مدافع هلندی باشگاه لیورپول بعد از بازگشت از مصدومیت طولانی خود به هواداران این تیم وعده داد که تلاش هایش متوقف نشود.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از گل، ویرجیل فن دایک، مدافع هلندی باشگاه لیورپول به خاطر مصدومیت از ناحیه زانو بیش از 9 ماه از میادین فوتبال دور بود ولی بالاخره روز گذشته و در دیداری دوستانه به عنوان یار تعویضی در دیدار مقابل هرتابرلین برای سرخ ها به میدان آمد تا هواداران لیورپول با اعتماد بیشتری نسبت به استحکام خط دفاعی خود فصل را شروع کنند. مدافع هلندی بعد از این بازی با انتشار متنی در حساب کاربری خود در فضای مجازی، صحبت کوتاهی با هواداران لیورپول انجام داد. فن دایک در صفحه شخصی خود نوشت:

285 روز پیش برای بازگشت به دنیای فوتبال یک ماجراجویی را شروع کردم. توصیف حسی که دارم خیلی سخت است اما اهمیت زیادی دارد که بگویم خوش شانس بودم که حمایت تعداد زیادی افراد فوق العاده شامل حالم شد.از جراح، فیزیوتراپ ها، مربیان و کادر فنی به این خاطر که از روز اول مصدومیتم در کنارم بودند. از هم تیمی هایم به این خاطر که به من انرژی دادند تا سرم را بالا نگه دارم. از هواداران به این خاطر که حمایت و عشقشان را به من نشان دادند و تشویقم کردند و از همه مهم تر از خانواده ام به این خاطر که بدون آنها هیچ چیز نبودم، سپاس گزارم.
کار من اینجا متوقف نمی شود. این فقط آغاز راه است و به کار خود ادامه می دهیم.
قرمزها فصل گذشته از نبود فن دایک آسیب زیادی دیدند اما با بازگشت این بازیکن مسلما انرژی بیشتری فصل جدید لیگ برتر را شروع می کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.