دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

جولان کرونا در اردوی منچستریونایتد

جولان کرونا در اردوی منچستریونایتد

باشگاه منچستریونایتد اعلام کرد بعد از شناسایی چندین بازیکن کرونایی در تیم اصلی، دیدار دوستانه خود با پرستون را لغو کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، به نظر می رسد بیماری کرونا در ترکیب شیاطین سرخ شیوع پیدا کرده و سران این تیم بعد از مثبت اعلام شدن تست تعدادی از بازیکنان با اعلام بیانیه ای تصمیم به لغو بازی دوستانه روز پنجشنبه خود گرفتند. در بیانیه باشگاه منچستریونایتد آمده است:

بعد از انجام تست های روتین روی بازیکنان تیم اصلی، نتیجه تست کرونای تعدای از بازیکنان مشکوک به مثبت بود و به همین خاطر تصمیم گرفتیم برای انجام تست های بیشتر این بازیکنان را به قرنطینه بفرستیم. با توجه به پروتکل های کرونایی و بنا بر اقدامات احتیاطی مجبور شدیم بازی دوستانه خود مقابل پرستون که قرار بود روز شنبه برگزار شود را لغو کنیم چرا که در این شرایط نمی توانیم مقابل این تیم قرار بگیریم. بابت این اتفاق از هواداران و تیم پرستون عذر می خواهیم. پول بلیت هوادارانی که بلیت خریده بودند مرجوع خواهد شد. در این مقطع نمی توانیم موضع گیری مشخصی در مورد سایر دیدارهای دوستانه خود داشته باشیم و تنها به پیروی از پروتکل های اعلام شده از سوی سازمان لیگ ادامه خواهیم داد.
هنوز مشخص نیست چه تعداد از بازیکنان منچستریونایتد و یا چه افرادی دچار بیماری کرونا شده اند و باشگاه منچستریونایتد هنوز نام این افراد را اعلام نکرده است اما به نظر می رسد در آستانه شروع مسابقات لیگ برتر و در حساس ترین برهه برای آماده سازی تیم ها، غیبت تعدادی از بازیکنان اصلی شیاطین سرخ در اردوها مشکلی جدی برای تیم اوله گونار سولسشر باشد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.