دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

آرسنال از تمدید قرارداد با گرانیت ژاکا مطمئن است

آرسنال از تمدید قرارداد با گرانیت ژاکا مطمئن است

گرانیت ژاکا در آستانه انتقال به آاس رم بود اما اکنون شرایط کاملاً متفاوت شده و احتمال ماندن او در آرسنال افزایش یافته است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فابریتزیو رومانو؛ اگرچه ژاکا با رم به توافق شخصی رسیده اما پیشنهاد 12+3 میلیون یورویی رم از سوی آرسنال رد شده است. رمی ها طی چند روز اخیر پیشنهاد خود را افزایش نداده اند و مذاکرات متوقف شده است. اکنون آرسنال به دنبال تمدید قرارداد این هافبک 28 ساله سوئیسی است. از قرارداد او با توپچی ها فقط یک فصل دیگر باقی مانده اما آرسنال پیشنهاد تمدید قرارداد تا سال 2025 را به ژاکا ارائه کرده است. آرسنال از تمدید قرارداد این بازیکن کاملاً اطمینان دارد و با خوشبینی منتظر پاسخ او است. پیشنهاد آرسنال از نظر مدت قرارداد دقیقا شبیه پیشنهاد رم است اما با دستمزدی بیشتر. ژاکا با جالوروسی روی دستمزد پایه 2.5 میلیون یورو در سال توافق کرده درحالیکه آرسنال حاضر است 3.2 میلیون یورو در سال به ژاکا بپردازد.

به نقل از آنجلو مانجیانته از اسکای ایتالیا؛ ژوزه مورینیو به مسئولان رم برای جذب ژاکا فشار می آورد و قویاً خواهان اضافه شدن این بازیکن به ترکیب تیم خود است. پس از اینکه آرسنال به ژاکا پیشنهاد تمدید قرارداد ارائه داد، اکنون تصمیم نهایی با این بازیکن خواهد بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.