دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

خامس رودریگز: نمی دانم فصل بعد در کدام تیم هستم

خامس رودریگز: نمی دانم فصل بعد در کدام تیم هستم

هافبک کلمبیایی باشگاه رئال مادرید می گوید خبر ندارد فصل بعد در کدام تیم بازی خواهد کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، هامس رودریگز، هافبک باشگاه رئال مادرید در سال های اخیر بیشتر از این که در ترکیب تیم اسپانیایی به میدان برود، به طور قرضی در تیم های دیگر توپ زده است. او در گفتگویی که به تازگی انجام داده است نیز اعتراف می کند نمی داند چه اتفاقی در آینده برایش می افتد. او در مورد آینده اش گفت:

در اردوی تمرینی آمریکا بودیم و اندکی بازی کردم. نمی دانم قرار است فصل آینده کجا بازی کنم. شرایط بسیار پیچیده است. باید منتظر ماند و دید چه پیش می آید. نمی خواهم بگویم در رئال مادرید می مانم یا نه چون نمی دانم چه اتفاقی می افتد. به خوبی در حال تمرین کردن هستم و شرایط بدنی خوبی دارم. باید در تیمی باشید که شما را می خواهند در غیر این صورت باید آن تیم را ترک کنید.این مساله اهمیت زیادی دارد.
هامس می گوید اگر چه از آینده اش خبر ندارد اما برای چالش های پیش رویش از نظر فیزیکی آماده است:

در فوتبال و زندگی نمی دانید چه پیش می آید. فقط می دانم که دارم به سختی تمرین می کنم. فقط به حال فکر می کنم و به سختی در تلاشم تا با هر چه مقابلم قرار گرفت رو به رو شوم. در سال های اخیر در لیگ های مختلفی به میدان رفته ام. فقط در لیگ ایتالیا بازی نکرده ام. حضور در این لیگ نیز اتفاق خوبی است اما نمی دانم این مساله به وقوع می پیوندد یا نه.
او در مورد تیم ملی کلمبیا نیز گفت:

لوئیز دیاز در کوپا آمریکا عملکرد خوبی داشت. زدن چهار گل کار سختی است. برای او خوشحالم و امیدوارم بازیکنان زیاد دیگری مثل او به تیم ملی بیایند. کلمبیا نیاز به بازیکنانی با این کیفیت ها دارد. بازیکنان جوانی که به تیم ملی آمده اند عطش زیادی دارند.نمی خواهم در مورد بازگشت به تیم ملی صحبت کنم. بعدا در این مورد حرف می زنم. باید منتظر ماند و دید چه پیش می آید. البته آرزوی اتفاقات خوبی برای هم تیمی هایم دارم و امیدوارم بتوانند به جام جهانی صعود کنند و عملکرد خوبی داشته باشند. به عنوان هوادار در کنار تیم ملی هستم.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.