دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

سپاهان به سانتاکلارا هم پول می‌داد هم محبی را اما

مغانلو رضایت نداد

مغانلو رضایت نداد

شهریار مغانلو که بعد از نیم فصل حضور در لیگ پرتغال و تیم سانتاکلارا به صورت قرضی و شش ماهه به جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی پیوست، دیشب و بعد از بازی با تیم فصل گذشته‌اش یعنی پیکان، برای ماندن در پرسپولیس باید منتظر نظر باشگاه پرتغالی‌اش باشد.

به گزارش ایران ورزشی؛شهریار مغانلو که بعد از نیم فصل حضور در لیگ پرتغال و تیم سانتاکلارا به صورت قرضی و شش ماهه به جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی پیوست، دیشب و بعد از بازی با تیم فصل گذشته‌اش یعنی پیکان، برای ماندن در پرسپولیس باید منتظر نظر باشگاه پرتغالی‌اش باشد.
پیش از این نوشته بودیم که گویا تیم‌هایی در قطر و ایران به دنبال مهاجم ایرانی سانتاکلارا هستند و حاضرند برای جذب او حداقل نیم میلیون دلار به باشگاه پرتغالی پرداخت کنند؛ مبلغی که پرسپولیس توان پرداختش را در این مقطع ندارد.
درباره مشتری قطری مغانلو هیچ جزئیاتی منتشر نشده اما از سپاهان به عنوان باشگاهی یاد شده که حاضر است برای همکاری با مغانلو پول خوبی به سانتاکلارا بدهد. با توجه به اینکه کی‌روش استنلی فصل آینده در سپاهان نخواهد بود، محرم نویدکیا به دنبال جذب مهاجمی با ویژگی‌های مشابه به استنلی است و با توجه به آنکه هنوز وضعیت سجاد شهباززاده برای فصل بعد مشخص نشده، خرید مهاجم، یکی از اهداف اصلی باشگاه اصفهانی در نقل و انتقالات تابستانی است.
این وسط و با توجه به تمایل مغانلو برای ادامه همکاری با پرسپولیس، این باشگاه امیدوار است سانتاکلارا حاضر شود به تیم فعلی مهاجم ایرانی‌اش تخفیف دهد تا مغانلو، فصل آینده هم زیر نظر یحیی گل‌محمدی به فوتبالش ادامه دهد.
مغانلو روزهای خوبی را در پرسپولیس تجربه کرده و یحیی امیدوار است که این بازیکن را فصل آینده هم در تیمش ببیند منتهی پیشنهادهایی که برای مغانلو به دست باشگاه سانتاکالا رسیده، باعث شده که پرسپولیسی‌ها درباره ادامه همکاری با این مهاجم مطمئن نباشند و حالا باید دید سانتاکلارا نهایتاً چه تصمیمی برای این بازیکن خواهد گرفت.
از سوی دیگر در خبرها آمده بود سپاهان به سانتاکلارا پیشنهاد داده که مغانلو را در ازای مقداری پول و محمد محبی ملی‌پوش این تیم به آنها بدهد . سانتاکلارا برای دادن رضایتنامه مغانلو 500 هزار یورو خواسته اما خب نظر خود مغانلو هم شرط است که او این شرط باشگاه پرتغالی را نپذیرفته است.
گفته می‌شود باشگاه سپاهان حاضر است برای به خدمت گرفتن مغانلو، علاوه بر معاوضه محبی مبلغی را نیز به باشگاه پرتغالی بپردازد. طبق قرارداد محمد محبی با باشگاه سپاهان این بازیکن می‌تواند با پرداخت مبلغی حدود 250 تا 300 هزار دلار از این تیم جدا شود.
طبیعتاً باشگاه سانتاکلارا ترجیح می‌دهد مغانلو را با محبی معاوضه کند و مبلغ مختصری نیز از باشگاه سپاهان دریافت کند اما مغانلو این پیشنهاد را نپذیرفته است.
مقاومت شهریار مغانلو در برابر خواسته باشگاه پرتغالی ادامه دارد و این مهاجم ترجیح می‌دهد فصل آتی نیز در پرسپولیس بماند گرچه پیش از این باشگاه سانتاکلارا پیشنهادی 500 هزار یورویی برای دائمی شدن قرارداد شهریار ارائه کرد.
مغانلو قراردادی دوساله هر سال به مبلغ 120 هزار یورو با سانتاکلارا امضا کرده اما در نقل و انتقالات زمستانی، بعد از نیم فصل حضور در لیگ پرتغال با رضایتنامه‌ای 50 هزار یورویی به پرسپولیس آمد. قرارداد این بازیکن با سرخ‌ها هم برای نیم فصل مبلغ 5/ 1 میلیارد تومان است.
گفتنی است چنانچه مغانلو پیشنهاد باشگاه سانتاکلارا را نپذیرد این باشگاه نمی‌تواند به اجبار این معاوضه را انجام دهد و در نهایت در صورت عدم توافق با پرسپولیس، این مهاجم به پرتغال باز می‌گردد. البته ناگفته نماند مغانلو در شرایطی بحث معاوضه را رد کرده که باشگاه سپاهان حاضر شده مبلغ قابل توجهی را به خود شهریار مغانلو بپردازد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.