جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

نیما نکیسا: قهرمانی حق پرسپولیس بود

نیما نکیسا: قهرمانی حق پرسپولیس بود

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: یک کادر فنی کارآمد، مجرب و از جنس باشگاه مزید بر علت قهرمانی پرسپولیس بود

به گزارش ایران ورزشی، نیما نکیسا در رابطه با پنجمین قهرمانی تیم پرسپولیس در لیگ برتر به میزان گفت:

این قهرمانی قابل پیش‌بینی بود. به تمام دست‌اندرکاران باشگاه پرسپولیس اعم از مدیریت محترم باشگاه، کادرفنی تیم، بازیکنان و همه کسانی که در این موفقیت دست داشتند و زحمت کشیدند و همچنین به همه هواداران تیم پرسپولیس تبریک می‌گویم.
نکیسا با بیان اینکه این قهرمانی حق پرسپولیس بود گفت:

سرخ‌پوشان نتیجه زحمات ۱۵ ماهه خود را گرفتند. یک کادر فنی کارآمد، مجرب و از جنس باشگاه مزید بر علت این پیروزی بود. به سرمربی تیم تبریک می‌گویم. یحیی گل‌محمدی کار بسیار بزرگی انجام داده است. او توانسته برای پنجمین بار پیاپی قهرمانی لیگ برتر را به نام پرسپولیس رقم زند. همچنین به باشگاه سپاهان و استقلال نیز تبریک می‌گویم.
پیشکسوت تیم پرسپولیس عنوان کرد:

به نظرم بیشتر بازیکنان در زمین خوب بودند و این نتیجه یک کار گروهی منسجم بود. مهدی عبدی یکی از بازیکنان خوب زمین بود. همچنین منش پهلوانی، مناعت طبع و اخلاق مداری  سید جلال حسینی آفرین دارد.
نکیسا در رابطه با این موضوع که گفته می‌شود لیگ بعد برای پرسپولیس سخت خواهد شد تصریح کرد:

برای لیگ‌ بعد از الان نمی‌شود چیزی را پیش‌بینی کرد. اگر هم بخواهیم از حالا برای لیگ‌ بعد پیش‌بینی کنیم فقط به مسائل پوچ دامن می‌زنیم. سال آینده نیز هر تیمی که مجهزتر و سخت کوش‌تر باشد می‌تواند موفق‌تر عمل کند.
نکیسا با بیان اینکه بسیاری از تیم‌هایی که ته جدول بودند به دلیل عدم ثبات مدیریت و سرمربی دچار مشکل شدند گفت:

باشگاه سپاهان به یک سرمربی همجنس سپاهان اعتماد کرد و جوانی مانند محرم نویدکیا توانست تیم را تا پای قهرمانی بیاورد، با وجود اینکه اوایل فصل نتیجه خوبی نداشتند، اما با درایت باشگاه توانستند به این موفقیت دست پیدا کنند. در این لیگ دیدیم هر تیم که عدم ثبات در مدیریت و سرمربی داشت به مشکل برخورد.
پیشکسوت تیم پرسپولیس در رابطه با تیم‌هایی که جوان‌ گرا هستند افزود:

در رابطه با تیم‌هایی که به بهانه جوان‌گرایی در وضعیت خوبی نیستند باید بگویم جوان‌گرایی اصول دارد! تیم سایپا حسین ماهینی را هم داشت یا عزیزان دیگری که می‌توانستند در کنار جوان‌تر ها تیم را همراهی کنند. تیم سایپا روند خوبی داشت، اما تعویض سرمربی و تنش‌هایی که به وجود آمد باعث سقوط تیم سایپا و ماشین‌سازی شد.
نکیسا در پایان افزود:

هر کدام از تیم‌های نفت، ذوب آهن، سایپا، نساجی و ماشین‌سازی علی رغم هزینه‌های زیادی که برای بقا داشتند نتوانستند موفق شوند، اما از آن سو پرسپولیس، سپاهان، گل‌گهر و استقلال بابت ثبات سرمربیگری توانستند به نتایج خوب دست پیدا کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.