دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

واکنش گلر تراکتور به تعویض جنجالی: برای جلوگیری از فسخ قرارداد راه بهتری وجود داشت!

واکنش گلر تراکتور به تعویض جنجالی: برای جلوگیری از فسخ قرارداد راه بهتری وجود داشت!

در دقیقه 88 بازی تراکتور و سایپا که با برتری پنج بر یک شاگردان فیروز کریمی به اتمام رسید، در اتفاقی عجیب حبیب‌ فر عباسی به جای محمدرضا اخباری وارد زمین شد. این در شرایطی است که ظاهرا مسئولان باشگاه تراکتور برای اینکه فرعباسی نتواند به شکل یک طرفه با استناد به دفعات حضورش در زمین اقدام به فسخ قرارداد کند، دستور حضور او در زمین را صادر کرده‌ اند تا فرعباسی نتواند چنین اقدامی انجام بدهد که این موضوع با ناراحتی دروازه‌بان ذخیره تراکتور همراه شد

به گزارش ایران ورزشی، حبیب فرعباسی تاکنون 60 درصد مبلغ قراردادش را دریافت کرده و از ابتدای فصل تاکنون با احتساب دقایق حضور معدودش در زمین مقابل سایپا، چهار بازی در لیگ برتر برای تراکتور به زمین رفته است.

حبیب فرعباسی درباره ناراحتی‌ اش از این تعویض به فارس گفت:

این موضوع واقعیت دارد و جای صحبتی هم ندارد. از روز گذشته شوکه هستم. اگر می‌خواستند قراردادم را با تراکتور فسخ نکنم، راه‌های بهتری هم وجود داشت. از اینکه ماجرا به این شکل پیش رفت ناراحت هستم اما امیدوارم هرچه خیر است، پیش بیاید.
فرعباسی در خصوص اینکه آیا خودش تمایلی به ادامه حضور در تراکتور دارد، عنوان کرد:

باید دید شرایط چگونه پیش می‌رود. تراکتور تیمی دوست‌داشتنی است و هرکسی دوست دارد در آن بازی کند. من هم در این فصل کم بازی کردم و دنبال این هستم فصل آینده بیشتر بازی کرده و دیده شوم. فرقی ندارد تراکتور باشد یا تیم دیگری. فقط دنبال بیشتر بازی کردن هستم. در این یک سالی هم که نیمکت‌نشین بودم حرفی نزدم تا لیگ تمام شود تا بعد ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

دروازه‌ بان تیم تراکتور اضافه کرد:

با انتخاب سرمربی جدید تراکتور در هفته آینده با وی و مسئولان جدید باشگاه صحبت می‌کنم تا شرایط برای ماندن یا جدایی‌ام مشخص شود. 
فرعباسی درمورد پیشنهاداتش از تیم‌های دیگر توضیح داد:

در حال حاضر پیشنهادی ندارم اما در نیم فصل لیگ بیستم از ذوب آهن پیشنهاد داشتم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.