سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

علی اصغر مدیرروستا: اگر خودباوری داشتیم سهمیه می‌ گرفتیم

علی اصغر مدیرروستا: اگر خودباوری داشتیم سهمیه می‌ گرفتیم

مدیر تیم پیکان معتقد است این تیم توانایی کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را داشت

به گزارش ایران ورزشی، علی‌ اصغر مدیرروستا در مورد برنامه باشگاه پیکان پس از انجام فصل به میزان گفت:

بازی‌ها تازه تمام شده، ولی مسئولان باشگاه صحبت‌هایی را با تارتار انجام دادند. پیش‌بینی می‌شود در ادامه نیز جلسات بیشتری برگزار شود. این جلسات تا جایی پیش می‌رود که هر دو طرف راضی باشند و به توافق برسند. همه در باشگاه از مدیریت تا بازیکنان تحت فشار بودیم. از این رو چند روزی استراحت و ریکاوری خواهیم کرد و پس از آن برای فعالیت در فصل آینده آماده می‌شویم.
مدیرروستا به برنامه باشگاه پیکان برای جذب بازیکن در فصل بعد اشاره و تصریح کرد:

بدون شک برنامه گسترده‌ای برای جذب بازیکن داریم. برای برآورده کردن خواسته‌های تارتار مخصوصا در جذب بازیکن با او تعامل خواهد شد. قطعا باشگاه پیکان هم دوست دارد در این زمینه قدم‌های مثبتی بردارد. باید ابتدا توافقات بین تارتار و مدیریت صورت بگیرد و پس از آن اظهار نظر دقیق خواهم کرد.
مدیر تیم پیکان در پاسخ به برخی انتقادات در خصوص حضور همیشگی این تیم در میانه‌های جدول تصریح کرد:

ما اگر خوش شانس بودیم حتی می‌توانستیم سهمیه کسب کنیم. در چند بازی بی جهت امتیاز از دست دادیم. اگر در این بازی‌ها امتیاز می‌گرفتیم می‌توانستیم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم باشگاه پیکان، رئیس ایران خودرو و کادر فنی تیم به دنبال بهترین جایگاه بودیم.
مدیرروستا افزود:

در جلسات ابتدای فصل تاکید شده با وجود اینکه بودجه ما کم است می‌توانیم با کار فنی خوب و تمرکز بیشتر جایگاه قابل توجهی بدست آوریم اگر خودباوری لازم را داشتیم به این مهم دست پیدا می‌کردیم. در فصل آینده شرایط را بهتر کرده و خود را در بالای جدول جای می‌دهیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.