دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

گراونبرخ: قیاس با پوگبا مرا تحت فشار قرار نمی دهد

گراونبرخ: قیاس با پوگبا مرا تحت فشار قرار نمی دهد

ستاره باشگاه آژاکس می گوید مقایسه شدنش با پوگبا فشار مضاعفی روی او ایجاد نمی کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تلگراف، رایان گراونبرخ، هافبک جوان باشگاه آژاکس بعد از نمایش های فوق العاده خود در فصل گذشته لیگ هلند حالا به عنوان یکی از آینده دارترین بازیکنان دنیای فوتبال شناخته می شود. نمایش های خوب این بازیکن باعث شده است تا او را با پل پوگبا و فرانک رایکارد مقایسه کنند. حال بازیکن جوان می گوید که از مقایسه شدن با این بازیکنان بزرگ اذیت نمی شود و امیدوار است در آینده یکی از ستارگانی باشد که دیگران با او مقایسه می شوند. گراونبرخ در مصاحبه با تلگراف در این باره گفت:

دیده ام که مردم به عنوان تعریف مرا با تعدادی از بازیکنان بزرگ دنیای فوتبال مقایسه می کنند و این موضوع فشار مضاعفی رویم ایجاد نمی کند. فکر می کنم باید خودم باشم. 10 سال دیگر اگر به فوتبالیست های جوان آن دوران بگویند بازیت شبیه رایان گراونبرخ است، آن وقت مشخص می شود که در دوران بازی ام عملکرد خوبی داشته ام.
بازیکن 19 ساله هلندی در فصل اولش در لیگ هلند توانست سه گل بزند و 5 پاس گل بدهد و جایزه بهترین آینده دارترین بازیکن را نیز به خود اختصاص دهد. او می گوید امیدوار است در فصل جدید بهتر از فصل قبل ظاهر شود:

به عنوان یک هافبک در یک تیم تهاجمی مثل آژاکس باید بیش از 3 گل بزنید. این موضوع واضح است. به خصوص اگر تیمتان 102 گل بزند. در اطراف محوطه جریمه باید بیشتر شوت زنی کنم و این نکته خیلی مهم است که بیشتر به محوطه 18 قدم وارد شوم. حالا که برنده جایزه با استعدادترین بازیکن شده ام، حالا باید به دنبال کفش طلا باشم. می خواهم بهترین عملکردم را برای رسیدن به این هدف داشته باشم اما هدف های تیم همیشه باید مقدم از اهداف فردی باشد و به همین خاطر قهرمانی در لیگ و جام حذفی و حضور در لیگ قهرمانان در فصل زمستان مهمترین اهداف ماست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.