سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

صالح مصطفوی: پیشرفت در نتایج و نوع فوتبال استقلال مشهود است

صالح مصطفوی: پیشرفت در نتایج و نوع فوتبال استقلال مشهود است

صالح مصطفوی از جدال با سپاهان و مصاف پیش روی این تیم برابر گل گهر سیرجان می گوید

به گزارش ایران ورزشی؛صالح مصطفوی در مورد فصلی که گذشت به رسانه طرفداری گفت:

ببینید واقعیت این است در فصلی که گذشت سپاهان و پرسپولیس خارق العاده نتیجه گرفتند و فکر می کنم نتایج استقلال در مجموع خوب بود. اگر نتایج این دو تیم کمی متزلزل تر بود شاید رتبه استقلال طور دیگری می شد.
او ادامه داد:

این را هم بگویم ما بازی هایی را از دست دادیم که نباید این اتفاق رخ می داد، به عنوان مثال در بازی برگشت برابر پرسپولیس اصلا حق مان شکست نبود هرچند در بازی رفت حق مان شکست بود و به نتیجه مساوی رسیدیم. ما در بازی های رفت برابر نفت مسجد سلیمان و سایپا و برگشت برابر ذوب آهن باید پیروز می شدیم که نشد و همین موضوع باعث شد از کورس قهرمانی عقب بمانیم. با این حال من در مجموع فکر می کنم نتایج استقلال بد نبود.
مربی استقلال در مورد اینکه محمود فکری شب گذشته مدعی شد نتایج این تیم نسبت به زمان او چندان فرقی نکرده هم گفت:

من نباید در این باره صحبت کنم و بهتر است مردم نظر بدهند. همه همکار هستیم و باید به هم احترام بگذاریم. من اعتقاد دارم پیشرفت در بازی و نتیجه گیری استقلال کاملا مشهود است.
مصطفوی در مورد شکست استقلال در بازی با سپاهان گفت:

در نیمه اول بازی شکل واقعی خود را داشت اما در نیمه دوم چون 2 تیم از نتیجه بازی پرسپولیس مطلع شدند، بازی از شکل طبیعی خود خارج شده بود و هم ما و هم سپاهان انتحاری بازی می کردیم. خودتان دیدید از دقیقه 60 و 70 به بعد موقعیت های خیلی زیادی روی دروازه هر 2 تیم خلق و شکل بازی از حالت طبیعی خارج شد و دو تیم تمرکز دفاعی خوبی نداشتند. در این بین ناگفته نماند هم حسینی و هم نیازمند موقعیت های زیادی گرفتند و نشان دادند در حد تیم ملی و بسیار با کیفیت هستند.
او در مورد شانس قهرمانی استقلال در جام حذفی هم گفت:

جام حذفی واقعا سخت است و مراحل پایانی آن از لیگ سخت تر و با ارزش تر است چون فشار و استرس بیشتر است. شرایط این بازی ها طوری است هر تیم باهوش تر باشد، می تواند برنده شود و ما تلاش می کنیم در این بازی ها موفق باشیم.
مصطفوی در مورد ادامه فعالیت فرهاد مجیدی در فصل آینده گفت:

آقا فرهاد خودش تصمیم می گیرد اما فکر می کنم با هیات مدیره در این باره مذاکره کرده است. البته او با استقلال قرارداد دارد و خودش باید بهترین تصمیم را بگیرد.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.