چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

دوشان ولاهوویچ گزینه جدید اینتر در صورت جدایی لائوتارو مارتینز

دوشان ولاهوویچ گزینه جدید اینتر در صورت جدایی لائوتارو مارتینز

دوشان ولاهوویچ، مهاجم صرب فیورنتینا به عنوان جانشین احتمالی لائوتارو مارتینز مورد توجه اینتر قرار گرفته است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از پاسکواله گوارو، خبرنگار نزدیک به باشگاه اینتر، مذاکرات این باشگاه ایتالیایی با لائوتارو مارتینز بر سر تمدید قرارداد فعلا به بن بست رسیده چراکه نراتزوری قدرت اقتصادی لازم برای برآورده کردن خواسته مهاجم آرژانتینی خود را ندارد. مارتینز برای تمدید قرارداد خواستار دستمزد خالص 6.5 میلیون یورویی در فصل شده در حالی که پیشنهاد اینتر همچنان همان 4.5 میلیون یورویی است که با مدیر برنامه های سابق او توافق کرده بود.

لائوتارو با مدیر برنامه قبلی خود قطع همکاری کرد تا همکاری جدیدی را با الخاندرو کامانو (ایجنت اشرف حکیمی) آغاز کند که احتمالا با هدف دستیابی به قراردادی بهتر از نظر مالی با اینتر یا هر تیم دیگری بوده است. با توجه به وضعیت اقتصادی قهرمان فصل قبل سری آ، سه برابر شدن دستمزد این بازیکن 23 ساله غیر ممکن است. به همین دلیل نراتزوری در صورت از راه رسیدن پیشنهادی مناسب برای این مهاجم آرژانتینی که تا 2023 قرارداد دارد، او را به فروش می رساند زیرا فروش در تابستان 2021 از نظر مالی بهتر از فروش در تابستان سال آینده است.

علاقه اینتر به دوشان ولاهوویچ
اینتر پول به دست آمده از فروش اشرف حکیمی را به دلیل مشکلاتش نتوانست در بازار نقل و انتقالات خرج کند اما پول فروش مارتینز برای تقویت تیم مورد استفاده قرار خواهد گرفت. دوشان ولاهوویچ، مهاجم 21 ساله فیورنتینا، گزینه ای است که مدیران اینتر علاقه زیادی به او دارند. این درحالی است که جانلوکا دی مارتزیو شب گذشته گزارش داد خواکین کوریا از لاتزیو گزینه اصلی افعی ها در صورت فروش مارتینز محسوب می شود. طبق اخبار هفته های اخیر اگر سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر جذب شدن یکی از شاگردان سابقش در لاتزیو را بخواهد، آنگاه نراتزوری کار سختی خواهد داشت چراکه رابطه دو باشگاه به دلیل نحوه جدایی این مربی ایتالیایی مطلوب نیست.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.