یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

پاسخ منفی فلورنتزی به دعوت مورینیو؛ او به اردوی رم اضافه نمی شود

پاسخ منفی فلورنتزی به دعوت مورینیو؛ او به اردوی رم اضافه نمی شود

الساندرو فلورنتزی پس از 1.5 سال بازی به صورت قرضی در والنسیا و پاری سن ژرمن به آاس رم بازگشت اما ظاهرا تمایلی به همکاری مجدد با رم ندارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ایل تمپو منبع محلی رم؛ با وجود اینکه ژوزه مورینیو خواهان حفظ فلورنتزی در ترکیب تیمش است و از او برای اردوی پیش فصل پرتغال دعوت کرده اما این فولبک 30 ساله به اطلاع باشگاه رسانده که به پرتغال نمی رود و در ایتالیا می ماند تا آینده اش مشخص شود. از قرارداد فلورنتزی با رم دو سال دیگر باقی مانده و او به دنبال تیم جدیدی است. نام فلورنتزی طی هفته های اخیر در رابطه با بنفیکا و چند تیم ایتالیایی از جمله آتالانتا، یوونتوس و اینتر مطرح شده است. فلورنتزی از جایگاه خود در ترکیب رم مطمئن نیست و با وجود کارسدورپ و رینولدز، نگران نیمکت نشینی در تیم مورینیو است. کاپیتان سابق رم در دوران فونسکا دقیقا به همین دلیل از جالوروسی جدا شد چراکه برای حضور در ترکیب اصلی رم تضمین می خواست. فلورنتزی نمی خواهد جایگاه ثابت خود در تیم ملی ایتالیا را از دست بدهد و به همین دلیل به دنبال باشگاهی است که هر هفته به میدان برود.

گفتنی است پس از منتفی شدن انتقال گرانیت ژاکا و پاسخ منفی فلورنتزی برای پیوستن به تمرینات رم، پیش بینی می شود اولین تنش ها میان ژوزه مورینیو و مدیران این باشگاه در راه باشد. نقل و انتقالات تابستان 2021 تاکنون مطابق انتظار سرمربی پرتغالی پیش نرفته است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.