دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

میرزایی: سه فصل است که پا به پای پرسپولیس در کورس هستیم

میرزایی: سه فصل است که پا به پای پرسپولیس در کورس هستیم

مهاجم تیم سپاهان دو بازی پیاپی برای این تیم گلزنی کرده ولی می‌گوید قهرمان نشدن تیمش این گلزنی‌ها و برد ها را به کامش تلخ کرده است

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ایلنا، رضا میرزایی در خصوص برتری سپاهان مقابل استقلال گفت:

بردن تیمی مثل استقلال با آن همه مهره و امکانات در ورزشگاه آزادی کار راحتی نیست ولی ما نشان دادیم سپاهان هستیم و کارها سخت و دشوار هم از ما بر می‌آید. در شرایط عادی این برد باید اتفاق شیرینی برای ما می‌بود و آن را باید جشن می‌گرفتیم ولی متاسفانه به هدفمان که قهرمانی بود نرسیدیم و شاید از این لحاظ بتوان گفت این یکی از تلخ ترین بردهای سپاهان بود.
او در مورد گلزنی خودش در این بازی گفت:

به هر حال من بازیکن هجومی تیم هستم و وظیفه‌ام این است که اگر فرصت گلزنی برایم فراهم شد از آن نهایت استفاده را ببرم و خوشحالم که توانستم برای تیمم بازیکن مفیدی باشم و عملکرد قابل قبولی داشته باشم و شرمنده هواداران نشوم. در کل گلزنی من مهم نیست و مهم موفقیت سپاهان است و حاضر بودم من گل نمی‌زدم ولی در پایان بازی جشن قهرمانی می‌گرفتیم.
مهاجم سپاهان در مورد اینکه این دومین بازی پیاپی بود که گلزنی می‌کرد هم گفت:

همانطور که گفتم وظیفه یک مهاجم گلزنی است و در این دو بازی هم ابتدا از کادرفنی ممنونم که به من اعتماد کردند و فرصت بازی دادند و در ثانی همه بازیکنان یک تیم در گلزنی نقش دارند و یک نفر آن را به سرانجام می‌رساند.
میزرایی در مورد اینکه سپاهان با دو امتیاز اختلاف قهرمانی را از دست داد هم خاطر نشان کرد:

متاسفانه نمی‌دانم چرا اینجوری می‌شود. سه فصل است که تیم ما کل فصل در کورس قهرمانی است ولی در نهایت جام را به دست نمی‌آورد. متاسفانه دو امتیاز حساسی که در بازی فولاد با بدشانسی از دست دادیم یک مقدار کار را برای ما خراب کرد و کاملاً شایسته قهرمانی بودیم ولی متاسفانه اتفاق دلخواه ما رخ نداد. شرمنده هواداران خوبمان شدیم و امیدوارم فصل بعد بتوانیم به انتظار آنها را بعد از چند سال برای کسب عنوان قهرمانی برآورده کنیم.
او در مورد عملکرد خودش در طول فصل گفت:

فکر می‌کنم در مجموع هروقت کادرفنی به من اعتماد کرد توانستم عملکرد قابل قبولی داشته باشم و امیدوارم انتظار هواداران سپاهان را هم برآورده کرده باشم. به هر حال فصل تمام شد و باید به فکر آینده باشیم.
مهاجم سپاهان در مورد تکلیفش برای فصل آینده خاطرنشان کرد:

من با سپاهان قرارداد دارم و تصمیم گیرنده در این خصوص باشگاه است و اگر من را بخواهند با کمال میل در خدمت تیم خوب شهرم هستم و کجا بروم بهتر از سپاهان و هواداران خوبش؟، من در این شهر و از هواداران سپاهان لقب رضا بوگاتی گرفتم‌‌ امیدوارم فصل بعد بتوانم در کنار آنها و تیم عناوین مهمی کسب کنیم.
میرزایی در پایان یادآور شد:

جا دارد از مسئولان کارخانه فولاد مبارکه، هیات مدیره و مدیرعامل محترم باشگاه و اعضای کادرفنی و در رأس آنها آقا محرم نویدکیا و بلاخص هواداران خوب سپاهان بابت زحمات و حمایت‌هایشان در طول فصلی که گذشت تشکر کنم. فصل سخت و طولانی و فشرده‌ای را پشت سر گذاشتیم و هرچه در توان داشتیم گذاشتیم و به هر حال فوتبال همین است و همیشه به آنچه استحقاقش را دارید نمی‌رسید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.