چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

دنی کارواخال: می خواهم نقش مهمی در تیم امسال داشته باشم

دنی کارواخال: می خواهم نقش مهمی در تیم امسال داشته باشم

دنی کارواخال، دفاع راست اسپانیایی رئال مادرید از تمدید قراردادش با این تیم خوشحال است و قصد دارد در فصل جدید نقش بیشتر و پر رنگ تری در تیم داشته باشد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، کارواخال در 10 سالگی به آکادمی باشگاه ملحق شد و حالا بعد از 22 سال می گوید:

بهبود عملکرد به خودم بستگی دارد، و باید نقش مهمی در این پروژه ایفا کنم چرا که به دنبال کسب عناوین بیشتر هستیم. آن بچه ای که به هر قیمتی شده قصد بازی برای رئال مادرید را داشت، و هر روز سخت تلاش می کرد، جنگیده تا به رویای خود رنگ حقیقت ببخشد. سال ها می گذرند اما آن حس کودکی همچنان دست نخورده پابرجاست. این باشگاه شاهد رشد من بوده، و مثل تماشای بزرگ شدن فرزندی است که یک خانواده را تشکیل می دهند، این فوق العاده است. اینکه بتوانید مدتی را در این شهرک ورزشی سپری کنید، و اولین سنگ بنای آن را بگذارید، در سانتیاگو برنابئو بازی کنید، و در ورزشگاه جدید به میدان بروید، لحظاتی هستند که دست در دست باشگاه پیش می روند و من بسیار افتخار می کنم.
بهترین لحظه کارنامه کارواخال در رئال مادرید
لحظات بسیار زیادی وجود دارد که انتخاب یکی از میان آنها خیلی سخت است، اما باید بگویم برای همه کسانی که این دوره باشکوه را تجربه کرده اند، دسیما (دهمین قهرمانی اروپایی) کاتالیزور همه چیز بوده است، حتی اگر این دومین عنوان قهرمانی ما در آن سال باشد، چرا که پیش تر کوپا دل ری را با پیروزی مقابل بارسلونا فتح کرده بودیم. دسیما ذره ای از هر چیز در خود داشت، مسیر ماجراجویانه یک گروه موفق، که باور و اشتیاق داشتند.
تمجید از کارلو آنچلوتی
کارلو از هر لحاظ سرمربی بزرگی است. وقتی از آلمان برگشتم، اولین فصلم را زیر نظر او سپری کردم و اولین بازی ام را زیر نظر او تجربه کردم و او اجازه داد تا به بازیکن مهمی تبدیل شوم. در نهایت سمت راست را مال خود کردم و اعتمادش را به دست آوردم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.