سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

جمشید نظمی: فراز کمالوند یک جام به تراکتوری ها بدهکار است

جمشید نظمی: فراز کمالوند یک جام به تراکتوری ها بدهکار است

جمشید نظمی در خصوص انتخاب فراز کمالوند به عنوان سرمربی جدید این تیم توضیحاتی را ارائه کرده است

به گزارش ایران ورزشی، جمشید نظمی امروز در کنفرانس خبری باشگاه تراکتور گفت:

در مجموع در لیگ برتر به نتایج خوبی دست یافتیم و امیدواریم نتایج جام حذفی منجر به حضور تراکتور در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا شود.
او گفت:

بعد از استعفای رسول خطیبی، در 6 بازی باقیمانده فیروز کریمی به عنوان سرمربی تیم تراکتور انتخاب شد و در 6 بازی به 4 برد دست یافته و نتیجه خوبی بود و از ایشان بابت حضورشان در این مقطع در تیم تراکتور تشکر می‌کنم.
مدیرعامل باشگاه تراکتور افزود:

برای مذاکره با سرمربی جدید با محدودیت‌هایی مواجه بودیم و نمی‌توانستیم با مربیان خارجی مذاکره کنیم و بین مربیان داخلی تعدادی هم با تیم‌های خود برای فصل آینده قرارداد داشته و در نهایت با فراز کمالوند مذاکرات خود را آغاز و در تمامی موارد به توافق رسیده و به هیات مدیره باشگاه نتیجه مذاکرات اعلام شد.
مدیرعامل باشگاه تراکتور افزود:

کمالوند مربی کارنامه‌داری در فوتبال کشور است و در تبریز هم تراکتور را به لیگ برتر رسانده و در تیم گسترش فولاد هم نتایج خوبی کسب کرده بود، اما مهمترین عامل انگیزه بالای کمالوند در قبول هدایت تیم تراکتور بوده و وی معتقد است که یک جام به تیم تراکتور بدهکار است و بعد از توافقات اولیه روز شنبه مذاکرات نهایی انجام و آغاز زنوزی هم روی خط آمده و در جریان مذاکرات قرار گرفتند و در نهایت هیات مدیره تراکتور با اکثریت آرا به انتخاب وی به عنوان سرمربی رای مثبت دادند.
نظمی افزود:

قرارداد کمالوند دو فصل و قابل تمدید برای فصل‌های آتی بوده و علت دو فصل قرارداد، فرصت دادن برای برنامه‌ریزی برای موفقیت باشگاه بوده و از امروز هدایت تیم تراکتور برعهده آقای فراز کمالوند است.
او در پایان گفت:

کمالوند از لحاظ فنی و انتخاب دستیاران و بازیکنان اختیارات تام داشته و این در حالی است که در مورد آقای کریمی محدودیت داشتیم و گفته بودیم با بازیکنان و دستیاران باشگاه باید بسازید و نمی‌توانیم نفرات جدیدی جذب کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.