چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

فلیک: هدایت تیم ملی مسئولیت بزرگی است

فلیک: هدایت تیم ملی مسئولیت بزرگی است

هانسی فلیک، سرمربی تیم ملی آلمان در مصاحبه اخیر خود با فدراسیون فوتبال آلمان در مورد اهداف خود در تیم ملی و سایر مسائل صحبت کرد

به گزارش ایران ورزشی ، هانسی فلیک در این مصاحبه گفت:

برای من، سرمربی تیم ملی بودن مسئولیت بزرگی است که واقعاً منتظر آن هستم. من واقعاً نهایت تلاشم را می کنم تا دوباره بتوانیم فوتبال هیجان انگیزی بازی کنیم. موفقیت تیم ملی مهم تر از هر چیزی است. فضای تیم ملی، فضای متفاوتی است. اولویت اصلی ما برای آینده این است که تیم‌ ملی فوتبال خوب و موفقی بازی کند.
  ما امسال هفت بازی در پیش داریم و این باید برای همه روشن باشد که ما با یک چالش رو به رو هستیم. ما می خواهیم در صدر گروهمان در انتخابی جام جهانی قرار بگیریم و برای دستیابی به آن، هنوز کارهایی برای انجام دادن داریم. در سپتامبر ما سه بازی اولمان را انجام می دهیم. این بار سنگینی برای باریکنان است اما این نباید بهانه ما باشد. ما می دانیم که باید کیفیت لازم برای شکست هر سه رقیب را داشته باشیم. هدف ما کسب هر 9 امتیاز است.
  مولر و هوملس؟ البته که من با بعضی از بازیکنان صحبت کرده ام. از نظر من، برای بازیکن تیم ملی بودن، هیچ محدودیت سنی ای وجود ندارد. ما با بهترین بازیکنان آلمان کار خواهیم کرد، آن ها باید نشان دهتد که بهترین بازیکنان آلمان هستند. برای من، همه چیز وابسته به این است که آیا بازیکن به اندازه کافی برای حضور در تیم ملی خوب است و آیا اشتیاقی برای بازی در تیم ملی دارد؟

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.