سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

کربکندی: در خصوص مجتبی حسینی هنوز تصمیمی نگرفته ایم

کربکندی: در خصوص مجتبی حسینی هنوز تصمیمی نگرفته ایم

رسول کربکندی در خصوص پایان فصل بیستم و بقای ذوب‌آهن در لیگ برتر گفتگویی انجام داد.

به گزارش ایران ورزشی، کربکندی در گفتگو با فارس اظهار داشت:

سال بد و پرفشاری را پشت سر گذاشتیم. آنقدر تحت فشار بودیم که بعد از مسابقات به استراحت پرداختیم تا کمی آرامش بگیریم.
وی تصریح کرد:

این فصل برای ما بد شروع شد و بازیکنان زیادی را از دست دادیم. از اولین بازی که داور با یک پنالتی برد را از ما گرفت بدشانسی‌های ما شروع شد و تا پایان از قضاوت‌ها لطمه خوردیم. سال بسیار سختی برای ما بود و هواداران‌مان اذیت شدند. با اینکه می‌توانستیم در بعضی مقاطع خودمان را نجات بدهیم اما این اتفاق نیفتاد و شرایط طوری پیش رفت که کار به روز آخر کشید.
عضو هیأت مدیره باشگاه ذوب آهن در مورد اینکه با وجود شکست در بازی پایانی به خاطر پیروزی تراکتور مقابل سایپا بقای ذوب‌آهن در لیگ برتر تثبیت شد، گفت:

تراکتور نتیجه دور از انتظاری گرفت و در هفته آخر ما را نجات داد. این یک هشدار برای مجموعه ذوب‌آهن است. اگر مسئولان می‌خواهند این اتفاقات دوباره تکرار نشود باید خیلی زود برای جذب بازیکن و وضعیت کادرفنی تصمیم بگیرند تا در فصل جدید از فشار  3-2 سال اخیر خارج شویم. این مساله هم حمایت سهامداران و کارخانه را می‌طلبد تا بتوانیم تیم خوبی را با مهره‌های بیشتر ببندیم.
کربکندی در مورد شایعاتی که پیرامون عدم تمایل باشگاه برای همکاری با مجتبی حسینی مطرح شده گفت:

بعد از بازی آخر هنوز هیچ صحبتی نکرده‌ایم و واقعاً جلسه‌ای هم برگزار نشده، مجتبی حسینی با ما قرارداد دارد و هنوز تصمیمی گرفته نشده است. ما به هر حال از او انتظار بیشتری داشتیم اما کمبود مهره اثرگذار هم در کسب نتایج دخیل بود. در برخی پست‌ها خلاء داشتیم که امیدواریم برای فصل جدید بتوانیم آنها را برطرف کنیم.
وی در خصوص مطرح شدن اسامی مختلف برای جانشینی مجتبی حسینی عنوان کرد:‌

اصلاً با هیچ‌کسی صحبت نشده و این حرف‌ها گمانه‌زنی است.
عضو هیأت مدیره باشگاه ذوب آهن در مورد اینکه گفته می‌شود برخی بازیکنان به دنبال جدایی از تیم هستند، گفت:‌

چند بازیکن مانند وحید محمدزاده، فرشاد محمدی‌مهر، محمد قریشی، مجتبی حق‌دوست، حسین شنانی، یوسف بهزادی، مهدی امینی و همچنین قاسم حدادی‌فر قراردادشان تمام شده و باید ببینیم در آینده مذاکرات باشگاه با آن‌ها چگونه خواهد بود. همانطور که گفتم هنوز هیچ صحبتی در باشگاه نشده و سرمربی هم لیستی نداده است. ان‌شا‌الله طی روزهای آینده هیأت مدیره جلسه‌ای برگزار می‌کند تا در خصوص کادر فنی و بازیکنان تیم تصمیم‌گیری شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.