پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

جدایی گری کیهیل از کریستال پالاس

جدایی گری کیهیل از کریستال پالاس

مدافع سابق چلسی و تیم ملی انگلیس اعلام کرد از کریستال پالاس جدا می شود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، گری کیهیل، مدافع 35 ساله باشگاه کریستال پالاس اعلام کرد بعد از دو فصل حضور در این تیم لندنی، در فصل آینده در این تیم حضور نخواهد داشت. کیهیل در دوران حضورش در این باشگاه در 47 مسابقه برای پالاس به میدان رفت. او در سال 2019 و با قراردادی آزاد از چلسی به کریستال پالاس پیوسته بود.

بنا به گزارش اسکای دلیل قطع همکاری این بازیکن با پالاس، عدم توافق بر سر قرارداد جدید بعد از هفته ها مذاکره بوده است. گری کیهیل با انتشار متنی در صفحه کاربردی خود در رسانه های مجازی نوشت:

واقعا از دوران حضورم در باشگاه لذت بردم و می خواهم سپاسگزاری صمیمانه خود را به تمام افراد حاضر در باشگاه به خصوص هواداران و کادر فنی ابراز کنم. آنها خوش آمدگویی گرمی داشتند و همیشه در یادم می مانند. بازی در سلهورست پارک مزیت ویژه ای بود به خصوص در اولین فصلم که توانستم جو استادیوم را در روز بازی تجربه کنم. بازی مقابل هواداران پالاس خاطره ای است که در ذهنم باقی می ماند. مایلم برای باشگاه بهترین ها را در آینده آرزو کنم و امیدوارم در فصل جدید بسیار موفق باشند.
کیهیل بخش اعظم فصل گذشته را به خاطر مصدومیت همسترینگ از دست داد. باشگاه پالاس با هدایت ویرا در نظر دارد در هفته های آینده به سرعت جایگزین این مدافع را جذب کند. لازم به ذکر است این تیم تا به امروز گوئهی و اندرسون را به ترتیب از چلسی و لیون با قراردادی 5 ساله به خدمت گرفته است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.