دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

آندریاس پریرا: روی یافتن بهترین چیز برای آینده ام متمرکزیم

آندریاس پریرا: روی یافتن بهترین چیز برای آینده ام متمرکزیم

آندریاس پریرا، هافبک 25 ساله منچستریونایتد در مصاحبه با TNTsports در مورد شرایط خود در این تیم و آینده خود صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، آندریاس پریرا در این مصاحبه گفت:

در منچستریونایتد یا هر جای دیگر، زمان بازی کردن فرا رسیده است، زمان این که حداقل یک ساعت در هر بازی به میدان بروم و اعتماد به نفس بازی کردن را داشته باشم. من می خواهم خوشحال باشم و احساس اهمیت کنم. با سولسشر، من در همه جای زمین بازی کرده ام و همیشه بهترین عملکردم را داشته ام. او سال هاست که مرا می شناسد و به خوبی می داند که در چه پستی می توانم بهتر بازی کنم. همه چیز به او بستگی دارد که به من آزادی بازی در پست خودم را بدهد یا خیر. من آماده بازی کردن هستم و دیگر یک پسربچه نیستم. من مردی هستم که آماده پذیرش مسئولیت است.
گلت مقابل برنتفورد؟

احساس شادی کردم اما همچنین احساس عدالت هم داشتم. وقتی زمان و فرصت این را دارید که نشان دهید چه توانایی هایی برای حضور در تیم، بازی در بالاترین سطح و گلزنی دارید، که من به خوبی می دانم می توانم گلزنی کنم، حس خوبی است.
آینده؟

ما روی یافتن بهترین چیز برای دوران حرفه ای من، تمرکز کرده ایم. این چیزی است که اطرافیان من به آن فکر می کنند و من می دانم که منچستریونایتد هم همین را می خواهد. من مذاکرات را بر عهده مدیر برنامه ام گذاشته ام. اگر علاقه حقیقی ای وجود داشته باشد، بسیار خوب است که با تیم هایی که به من علاقه دارند صحبت کنیم و ببینیم که پروژه آن ها برای آینده من، اهمیتی که در تیم خواهم داشت و پروژه تیم چه خواهد بود.
بزرگ ترین رویای من بازی در جام جهانی با تیم ملی برزیل است و من می دانم که با تداوم و سخت کوشی، می توانم بار دیگر به تیم ملی دعوت شوم. به خصوص با شوت های از راه دوری که دارم که در فوتبال برزیل نایاب است.
پوگبا؟

امیدوارم که بهترین تصمیم را برای خودش و خانواده اش بگیرد. او لایق بهترین چیز در دنیاست. پوگبا آدم فوق العاده ای است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.