سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

رابین گوزنس: رویای بازی در بوندسلیگا را دارم و فرق ندارد چه باشگاهی باشد

رابین گوزنس: رویای بازی در بوندسلیگا را دارم و فرق ندارد چه باشگاهی باشد

رابین گوزنس به شدت تمایل دارد تا طعم بازی در بوندسلیگا را بچشد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای آلمان، رابین گوزنس در سال 2012 از آلمان خارج شد و طی این 9 سال هیچ وقت در لیگ کشورش بازی نکرده است. مدافع چپ آلمانی که در آتالانتا به یکی از بهترین های جهان در پست خودش تبدیل شده است، رویای بازی در بوندسلیگا را دارد.

رویای من انتقال به بوندسلیگا و بازی در این لیگ است، هیچ وقت این حقیقت را پنهان نکرده ام. قصد دارم در بوندسلیگا بازی کنم و قطعا این رویا را محقق خواهم کرد. در حال حاضر در آتالانتا احساس خوبی دارم. ما در لیگ قهرمانان اروپا حضور داریم و نیازی به تغییر شرایط نمی بینم.
تیم خاصی مدنظر دارم؟ شرایط کلی تیم، پروژه و جاه طلبی همیشه برایم اهمیت بیشتری نسبت به بقیه فاکتورها دارد؛ حتی بیشتر از اینکه آن تیم، چه تیمی باشد. فرقی ندارد بایرلورکوزن، مونشن گلادباخ یا تیم دیگری باشد؛ در مجموع همیشه برایم اولویت دوم است. دوست دارم در آلمان بازی کنم و خودم را برای پیراهن تیمم تکه تکه کنم. ترجیح من؟ خب، آبی و سفید پوشان شالکه؛ اما اگر آبی و سفید هم نشد، رنگ های دیگر را نیز در نظر می گیرم. پروژه در همه حال اهمیت بیشتری دارد.
هدف من برای این فصل؟ به پایان رساندن فصل در رتبه های اول یا دوم جدول؛ البته که هدف کلی باشگاه این نیست اما باور دارم که رویا بافتن ارزش وقت گذاشتن را دارد.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.