دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

خوان لاپورتا و تهدید ایلایژ موریبا: اگر نمی خواهی تمدید کنی، ما هم راه حل هایی داریم!

خوان لاپورتا و تهدید ایلایژ موریبا: اگر نمی خواهی تمدید کنی، ما هم راه حل هایی داریم!

خوان لاپورتا در مورد مسائل روز باشگاه بارسلونا صحبت کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دپورتیوو، مراسم معارفه امرسون ساعتی پیش در نیوکمپ برگزار شدو خوان لاپورتا، رئیس بارسلونا که در این مراسم حضور داشت، در مورد مسائل روز این باشگاه صحبت کرد.

امرسون
ما اینجا جمع شده ایم که به امرسون خوشامد بگوییم. جا دارد از خود بازیکن، مدیر برنامه های او و اطرافیانش قدردانی کنیم. از نظر من امرسون خیلی به ما کمک خواهد کرد تا پروژه برنده ای که می خواهیم را بسازیم.
تمدید قرارداد مسی
مسئله تمدید کردن قرارداد مسی هنوز به طور کامل رفع و رجوع نشده اما پیشرفت خوبی در این راستا داشته ایم. خواسته لئو این است که در بارسلونا ادامه دهد؛ شانس خوبی وجود دارد که او در ترکیب تیم در جام خوان گامپر (17 مرداد) حضور داشته باشد.
گریزمان
گریزمان؟ آنتوان از اعتماد سرمربی بهره می برد و یک حرفه ای واقعی است. ما آماده مذاکره هستیم چون تیم هایی به او علاقه دارند. اگر ما و آنتوان فرصت مناسب را در بازار نقل و انتقالاتی پیدا نکنیم، او بازیکن بارسلوناست و با این باشگاه قرارداد دارد.
کاهش دستمزدها و ثبت قراردادها
ثبت قرارداد و کاهش دستمزدها؟ دوست داریم که شاهد انعطاف بیشتری از سوی لالیگا باشیم تا قراردادها را ثبت کنیم. در این لیگ همه مسی را دوست دارند؛ این لئو است که باعث می شود لالیگا در سراسر جهان توسعه پیدا کند.
مشکلات تمدید قرارداد موریبا
موریبا؟ ما نمی توانیم اجازه دهیم که او به تیم اصلی اضافه شود و پس از آن باشگاه را ترک کند. در مورد هیچ بازیکنی چنین چیزی را نمی پذیریم. اگر ایلایژ می خواهد باشگاه را ترک کند، به خاطر دیگر گزینه هایی است که در اختیار دارد؛ گزینه هایی که با استفاده از آنها می تواند از بارسلونا جدا شود. اگر نمی خواهی تمدید کنی، ما هم راه حل های دیگری داریم! چیزی که نمی خواهیم شاهدش باشیم، این است که یک بازیکن محصول لاماسیا، نخواهد با باشگاه تمدید کند. باشگاه از همه چیز و همه کس بالاتر است

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.