دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

امرسون رویال: الگوی من دنی آلوز است؛ حضور در بارسلونا رویای من بود

امرسون رویال: الگوی من دنی آلوز است؛ حضور در بارسلونا رویای من بود

امرسون رویال در مراسم معارفه خود، دنی آلوز را به عنوان الگویش معرفی کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دپورتیوو، امرسون رویال امروز برای اولین بار در تمرینات بارسلونا حاضر شد، تست پزشکی داد و شاهد برگزاری مراسم معارفه اش در نیوکمپ هم بود. مدافع راست 22 ساله برزیلی در این مراسم، صحبت هایی راجع به پیوستن به بارسلونا انجام داد.

رویای من حضور در بارسلونا بود و پیش از این در این خصوص با الگوی خودم، دنی آلوز صحبت کرده ام. بودن در بارسلونا برای من مایه خوشحالی است و از آقای رئیس (لاپورتا) به خاطر همه صحبت های محبت آمیزی که انجام داد تشکر می کنم. همیشه گفته ام که بازی در بارسلونا، رویای من است. از همینجا تعهد خودم را اعلام می کنم. نه فقط به شما جناب رئیس، بلکه به همه اعضای باشگاه؛ سخت تلاش کردم که به اینجا برسم و از این فرصت بهره خواهم برد. کار من تعهدی است که نسبت به هواداران و اعضای باشگاه دارم؛ آنهایی که می دانند هر بار وارد زمین می شوم؛ برای بهتر شدن خواهد بود.
همبازی بودن با مسی؟ او بهترین بازیکن جهان است و اگر یک لحظه از او چشم بردارید، خسارت سنگینی متحمل می شوید. ما در فینال کوپا آمریکا از نزدیک شاهد بازی او بودیم، کمی از باخت ناراحت شدم اما برای لئو خوشحالم. 
دنی آلوز؟  تعداد زیادی از بازیکنان بارسلونا توانسته اند در فوتبال تاریخسازی کنند، به ویژه دنی. کسی که او را به عنوان الگویم می بینم. دنی پرافتخارترین بازیکن تاریخ است و با او در مورد اینکه بازیکن بارسلونا بود چه ارزش و معنایی دارد صحبت کرده ام. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.