دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

له پاریسین مدعی شد؛ قرارداد ام باپه با پاریس قطعا تمدید نخواهد شد

له پاریسین مدعی شد؛ قرارداد ام باپه با پاریس قطعا تمدید نخواهد شد

همه چیز در زمین ناصر الخلیفی است و اوست که باید تصمیم بگیرد.

به گزارش ایران ورزشی؛این روزها صحبت در مورد آینده کیلیان ام باپه زیاد به گوش می رسد و هر یک از منابع خبری پیش بینی متفاوتی در مورد آینده وی دارند اما اتفاقی که خیلی سخت به نظر می رسد تمدید قرارداد دوباره وی با پاری سن ژرمن است.

نشریه فرانسوی له پاریسین در گزارشی امروز مدعی شده است فلورنتینو پرز بسیار با احتیاط در این مسیر حرکت می کند و از علاقه بازیکن به حضور در مادرید مطلع است و این موضوع را بهترین سلاح خود می داند. از طرفی دیگر در پاریس ناصر الخلیفی نگران آینده ام باپه است و می داند که راضی به تمدید قرارداد نمی شود و حالا نوبت پاریس است تصمیم بگیرد که در همین فصل او را بفروشد و یا در فصل آینده به صورت رایگان اجازه جدایی به وی دهد.

این در حالیست که ستاره فرانسوی در دیدار سوپرکاپ فرانسه غایب بود ولی سرمربی تیم عقیده داشت او بازیکن تیم است و رفتار با او مثل بازیکنی که 5 سال قرارداد دارد خواهد بود. به هر شکل مادریدی ها تا پایان بازار امید دارند تا پاریس سر میز مذاکره بنشیند و بتوانند ستاره اول تیم ملی فرانسه را به خدمت بگیرند. بهر شکل احتمال حضور وی در دیدار هفته اول پاریس برابر تروآز در لیگ فرانسه حضور دارد اما در صورتی که در این فصل هم در این تیم بماند، آخرین فصل حضورش در پایتخت فرانسه است

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.