یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

روگانی و دراگوشین جانشینان دمیرال در یوونتوس خواهند بود

روگانی و دراگوشین جانشینان دمیرال در یوونتوس خواهند بود

یوونتوس قصد خرید مدافع میانی به جای مریح دمیرال ندارد و قصد دارد برای مدافع میانی چهارم و پنجم روی دنیله روگانی و رادو دراگوشین جوان حساب کند. یوونتوس قصد خرید مدافع میانی به جای مریح دمیرال ندارد و قصد دارد برای مدافع میانی چهارم و پنجم روی دنیله روگانی و رادو دراگوشین جوان حساب کند.

به گزارش ایران ورزشی؛انتقال مریح دمیرال از یوونتوس به آتالانتا به زودی رسمی می شود. بیانکونری اخیرا قرارداد جورجو کیه لینی را تمدید کرد و طبیعتا کاپیتان کیه لینی در کنار بونوچی و ده لیخت، سه انتخاب اول مکس الگری خواهند بود.

به گزارش رومئو آگریستی، پس از انتقال احتمال مریح دمیرال به آتالانتا، یوونتوس قصد خرید مدافع میانی در این تابستان را ندارد. مکس الگری روی دنیله روگانی و رادو دراگوشین به عنوان مدافعان چهارم و پنجم میانی این تیم حساب کرده است. آگریستی همچنین گزارش داد خرید جدید یوونتوس، کایو ژرژ فردا در تورین خواهد بود تا کارهای امضای قراردادش انجام شود.

رادو دراگوشین 19 ساله، فصل گذشته هم با پیرلو در چند بازی مورد استفاده قرار گرفت و بسیار مستعد نشان داد. الگری قصد دارد به عنوان یکی از مدافعان ذخیره روی این مدافع رومانیایی محصول آکادمی یوونتوس حساب کند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.