چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

اکبر محمدی: تنها گزینه هدایت پیکان تارتار است

اکبر محمدی: تنها گزینه هدایت پیکان تارتار است

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: تنها گزینه هدایت پیکان مهدی تارتار است. فکر می‌کنم هر دو طرف برای تمدید قرارداد تمایل داریم

به گزارش ایران ورزشی، اکبر محمدی در خصوص تمدید قرارداد مهدی تارتار با تیم پیکان به میزان گفت:

قبل از اینکه فصل تمام شود به تارتار برای تمدید قرارداد پیشنهاد دادیم؛ اما چون تیم درگیر رقابت‌ها بود  اعلام کرد که بعد از مسابقات برای تمدید قرارداد مذاکره کنیم. تلاش پیکان این است که در این هفته با بازیکنان تسویه کند و به زودی تمدید قرارداد سرمربی قطعی شود.
محمدی در پاسخ به این سوال که آیا با گزینه دیگری برای هدایت پیکان مذاکره داشته، عنوان کرد:

تنها گزینه هدایت پیکان مهدی تارتار است. فکر می‌کنم هر دو طرف برای تمدید قرارداد تمایل داریم و این موضوع به امید خدا به زودی نهایی می‌شود.
مدیرعامل تیم پیکان در خصوص تمدید قرارداد بازیکنان قبلی تیم گفت:

بازیکنان جوان قرارداد بلندمدت دارند؛ اما تعداد زیادی از بازیکنان اصلی قراردادشان یکساله است. آنها هم تمایل دارند با پیکان ادامه بدهند؛ منتها منتظر تمدیدقرارداد تارتار و نظر وی برای تمدید قرارداد بازیکنان هستیم. احتمالاً همه تیم اصلی را حفظ و آن  را تقویت کنیم. هدف ما در لیگ جدید رتبه تک رقمی و در صورت امکان کسب سهیمه لیگ قهرمانان آسیا است.
محمدی درباره افزایش مبلغ قراردادبازیکنان در لیگ بیست و یکم تصریح کرد:

تیم‌های بالاتر از ما در لیگ برتر ۱۰ تا ۲۰ برابر بیش از ما هزینه کردند. این اتفاق حتی برای بعضی تیم‌هایی که در رده‌های پایین‌تر قرار گرفتند وجود دارد. با این وجود همه باشگاه‌ها می‌گویند نسبت به بقیه پرداختی کمتری داشته‌اند. پیشنهاد بنده این است که در خصوص قرارداد بازیکنان شفاف سازی انجام بدهیم تا مشخص باشد هر تیمی چه مقدار هزینه کرده و چه نتیجه‌ای کسب کرده است.
محمدی با اشاره به آکادمی باشگاه پیکان گفت:

آکادمی پیکان مولد است و استعداد‌های جوان خوبی به جامعه فوتبال تحویل می‌دهد. یکی از محدود تیم‌هایی بودیم که در لیگ بیستم از بازیکنان جوان استفاده کردیم و همزمان توانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم. ما تنه به تنه با تیم‌های بزرگ لیگ برتر پیش رفتیم. قطعاً در آینده سرمایه‌گذاری خودمان را در این حوزه افزایش می‌دهیم و با توجه به تجربه موفقی که داشتیم سعی می‌کنیم حداقل ۴ یا ۵ بازیکن جوان دیگر به ترکیب تیم در لیگ بیست و یکم اضافه کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.