سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

الدار شاه مرادف: می خواهم در کسب عناوین و جام ها به آاس رم کمک کنم

الدار شاه مرادف: می خواهم در کسب عناوین و جام ها به آاس رم کمک کنم

الدار شاه مرادف مهاجم 26 ساله ازبک در انتقالی مجموعاً به ارزش 20 میلیون یورو و با قراردادی 5 ساله از جنوا به آاس رم پیوست. او در سال 2017 جانشین سردار آزمون در روستوف شده بود و حالا یکی از بازیکنان تیم ژوزه مورینیو در سری آ است.

به گزارش ایران ورزشی؛شاه مرادف پس از انتقال به رم در مصاحبه با Roma TV گفت:

قبل از هر صحبتی باید بگویم بسیار هیجان زده هستم. قدم بزرگی در دوران حرفه ای من محسوب می شود. می خواهم خودم را نشان بدهم و باعث شادی هواداران شوم. در اولین فصل حضور در سری آ با جنوا می خواستم توانایی های خود را نشان بدهم و البته که فراموش نکنید اولین فصل من در ایتالیا بود. کارهای خوبی در جنوا انجام دادم و البته برخی چیزها خوب پیش نرفت اما در کل از عملکرد خود راضی هستم. از نظر سبک دفاعی تیم ها و سرعت انتقال توپ در سری آ به کمی زمان نیاز داشتم تا خود را با شرایط جدید تطابق بدهم. حالا می دانم که بازی در ایتالیا چگونه است.
نمی توانم توانایی های خود را ارزیابی کنم و بهتر است هواداران با دیدن بازی های من این کار را انجام بدهند اما هر سال پیشرفت کردم و بهتر شدم. مهم ترین هدف من همیشه کمک به تیم برای کسب پیروزی است. هدف اصلی من در رم نیز این است که به تیم در راه کسب عناوین و جام ها کمک کنم. چالش بزرگی پیش روی من است و هدف بعدی من موفقیت در این چالش است. می خواهم بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارم و همچنان پیشرفت کنم.
بهترین پست برای من مهاجم مرکزی است اما از بازی در سایر پست های هجومی نیز استقبال می کنم. یکی از توانایی من، تغییر پست در زمان بازی است. در هر پستی با آرامش بازی می کنم و می توانم به راحتی از مهاجم مرکزی به پست وینگر جابجا شوم.
رم یکی از بزرگترین باشگاه های ایتالیا است و جذابیت زیادی برای هر بازیکنی دارد. چیزهای خوب زیادی در مورد این تیم وجود دارد. بازی های رم را زیاد نگاه می کنم و برای همین کمی با شرایط این تیم آشنا هستم. مسئولان رم برای امضای قرارداد با من بسیار جدی بودند و این نشانه مثبتی است. برای همین سریعاً پاسخ مثبت دادم. حالا می دانم در چه تیمی هستم. یکی از دلایل مهم انتخاب رم این بود که من همیشه به بالا نگاه می کنم و به دنبال پیشرفت هستم.
مایه افتخار است که نماینده ازبکستان در رم و سری آ هستم. وقتی به جنوا رفتم، دیدم که مردم کشورم چقدر از من حمایت کردند و خوشحال شدند. حالا قطعا شرایط بهتر هم خواهد بود. افتخار بزرگی برای من است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.