پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

سردار آزمون یکی از گزینه های خط حمله اینتر

سردار آزمون یکی از گزینه های خط حمله اینتر

سردار آزمون، مهاجم تیم ملی ایران و باشگاه زنیت یکی از گزینه های اینتر برای خط حمله است اما مطمئنا او گزینه اصلی نیست چراکه نراتزوری جذب ولاهوویچ و یا زاپاتا را ترجیح می دهد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، با وجود مخالفت سیمونه اینزاگی و مدیران اینتر برای فروش روملو لوکاکو، مالکان چینی نراتزوری به مدیران باشگاه خود اعلام کرده اند که در صورت از راه رسیدن پیشنهاد 120-130 میلیون یورویی چلسی، با فروش این مهاجم 28 ساله موافقت شود. هدف چلسی این است که تا 48 ساعت آینده انتقال را نهایی کند تا لوکاکو بتواند برای دیدار سوپرکاپ اروپا مقابل ویارئال در اختیار توماس توخل باشد.

گزینه های خط حمله اینتر پس از جدایی احتمالی لوکاکو
گزینه اصلی اینتر در صورت جدایی لوکاکو، دوشان ولاهوویچ از فیورنتینا محسوب می شود اما برای جذب این مهاجم 21 ساله به بودجه بالایی نیاز است و باید دید مالکان نراتزوری چه مقدار از رقم فروش مهاجم بلژیکی را در اختیار مدیران باشگاهشان قرار می دهند. دوان زاپاتا از آتالانتا نیز گزینه اینتر در صورت ناکامی در جذب ولاهوویچ است اما برای جذب این مهاجم 30 ساله و کلمبیایی به حدود 40 میلیون یورو نیاز خواهد بود.

نام مهاجمان ارزانتری نیز در لیست اینتر دیده می شوند. جانلوکا اسکاماکا، مهاجم ساسولو که فصل قبل به صورت قرضی در جنوا حضور داشت یکی از این گزینه ها به شمار می رود. گزینه دیگر نیز سردار آزمون است؛ مهاجمی که فقط یک سال دیگر با زنیت قرارداد دارد.

نام لوکا یوویچ، مهاجم رئال مادرید نیز به لیست اینتر بازگشته است. از آنجا که یوویچ احتمالا به صورت قرضی در دسترس خواهد بود، بنابراین انتقال قرضی او به ایتالیا باعث می شود که اینتر بودجه خود را به جذب یک مهاجم دیگر با ویژگی هایی متفاوت تر مثل خواکین کوریا و یا جاکومو راسپادوری اختصاص دهد. لاتزیو برای کوریا 40 میلیون یورو می خواهد در حالی که ساسولو نیز به راحتی قصد فروش راسپادوری را ندارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.