سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

آتالانتا آماده پرداخت 40 میلیون یورو برای تامی آبراهام در صورت جدایی دوان زاپاتا

آتالانتا آماده پرداخت 40 میلیون یورو برای تامی آبراهام در صورت جدایی دوان زاپاتا

تامی آبراهام، مهاجم انگلیسی و 23 ساله چلسی ممکن است در انتقالی 40 میلیون یورویی راهی آتالانتا شود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از جانلوکا دی مارتزیو، فرضیه انتقال های روملو لوکاکو به چلسی، دوان زاپاتا به اینتر و تامی آبراهام به آتالانتا بسیار جدی است. آبی و مشکی پوشان برگامو به دنبال این هستند که 40 میلیون یورو از فروش زاپاتا به دست آورند و از این رقم برای جذب آبراهام استفاده کنند. بنابراین این دو عملیات نقل و انتقالاتی، ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند.

آبراهام از تیم های آرسنال، استون ویلا و وست هم پیشنهاد دارد اما دو فاکتور به نفع آتالانتا است. اول اینکه باشگاه ایتالیایی فصل آینده در لیگ قهرمانان حضور دارد و از آنجا که این مهاجم جوان شیفته بازی در این رقابت ها است، بنابراین او احتمالا برای انتقال به برگامو از خود علاقه نشان خواهد داد. و دوم این واقعیت که چلسی ترجیح می دهد آبراهام را به تیمی غیر انگلیسی بفروشد.

آبراهام با ورود احتمالی لوکاکو به استمفوردبریج، فضای کمتری خواهد داشت و بنابراین می خواهد به تیمی برود که بیشتر بازی کند. آتالانتا دوشنبه با چلسی در مورد این بازیکن متولد 1997 دیدار می کند و فقط با مطمئن شدن از شکست دادن تیم های انگلیسی حاضر در رقابت برای جذب او، حاضر به فروش زاپاتا می شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.