سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

علی علیزاده: کیانی را به زور نگه نمی‌ داریم

علی علیزاده: کیانی را به زور نگه نمی‌ داریم

معاون فنی باشگاه مس رفسنجان بیان کرد هیچ بازیکنی را به زور نگه نمی‌داریم و در صورتی که بازیکنی بخواهد جدا شود با او مذاکره خواهیم کرد

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از میزان، علی علیزاده در مورد پیشنهاد فراز کمالوند به مهدی کیانی برای پیوستن به تیم تراکتور گفت:

مهدی کیانی با ما قرارداد دارد و باشگاه تراکتور اگر او را می‌خواهد به باشگاه مس نامه بزند. ما هم شرایط خود را می‌گوییم و اگر به توافق رسیدیم به او اجازه جدایی می‌دهیم؛ در غیر این صورت بازیکن ما خواهد ماند. قرارداد کیانی یا هر بازیکن دیگری با تیم ما به این معنی نیست که او نمی‌تواند از جمع ما جدا شود.

او در واکنش به این که چند مهره اصلی‌شان مورد توجه کمالوند قرار گرفته‌اند خاطرنشان کرد:

ممکن است بازیکنانی دوست نداشته باشد در تیم ما باقی بماند این یک چیز طبیعی است و در فوتبال حرفه‌ای از این قبیل اتفاقات رخ می‌دهد. ممکن است یک بازیکن در باشگاه ما بماند و یک بازیکن نخواهد یا مربی بازیکنی را بخواهد یا نخواهد این نیست که، چون بازیکن قرارداد دارد حتما در تیم ما بماند بلکه شرایط می‌تواند باعث جدایی بازیکنان هم بشوند. ما به موضوع حرفه‌ای نگاه می‌کنیم و هر پیشنهادی را با نظر سرمربی بررسی خواهیم کرد.
معاون فنی باشگاه مس رفسنجان در مورد مداکره با بازیکنان جدید گفت:

به تهران آمدم و برای تمدید قرارداد با بازیکنان با آنها مذاکره کردم بعد از ظهر امروز تمدید قرارداد با بازیکنان خودمان را آغاز می‌کنیم و از فردا مذاکرات جدی با بازیکنان مد نظر ربیعی آغاز می‌شود. البته پیشنهادات ارائه شده و توافق برای مذاکره صورت گرفته، اما هنوز توافقی برای پیوستن به تیم ما شکل نگرفته است. باید پای میز مذاکره بنشینیم و دو طرف شرایط خود را اعلام کنند. در صورتی که هر بازیکنی با ما به توافق برسد و با او قرارداد ببندیم رسماً اعلام خواهیم کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.