جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

بختیاری زاده: کار استقلال کمتر از قهرمانی نبود

بختیاری زاده: کار استقلال کمتر از قهرمانی نبود

سهراب بختیاری زاده مدافع پیشین استقلال گفت کاری که شاگردان فرهاد مجیدی در لیگ برتر انجام دادند ارزشی کمتر از قهرمانی نداشت.

به گزارش ایران ورزشی، بختیاری زاده به خبر ورزشی گفت:

به اعتقاد من استقلال با این همه مشکلات مدیریتی که داشت همین که توانست مقام سوم لیگ برتر را کسب کند جای تقدیر دارد و فرهاد مجیدی جانانه مقابل حاشیه ها ایستاد و اجازه نداد تیمش لطمه بخورد. اگر استقلال سوم شد فقط به تلاش های بازیکنان و کادر فنی مربوط می شد.
وی در ادامه افزود:

من به استقلالی ها تبریک می گویم و معتقدم اگر شاکله اصلی این تیم حفظ شود فصل آینده در لیگ برتر مدعی اصلی قهرمانی و کسب جام خواهد بود مگر اینکه مشکلات مدیریتی همچون فصلی که تمام شد به جای حل و فصل مسائل مربوط به باشگاه بر حاشیه های تیم بیفزاید و باعث افت آبی‌پوشان شود.
بختیاری زاده در خصوص وضعیت تیم ملی نیز گفت:

ما داریم فرصت ها را از دست می دهیم و اگر دیر اقدام کنیم آرزوهایمان بر باد می‌رود چرا که رقابت های نهایی مقدماتی جام‌جهانی شوخی بردار نیست و دیگر فرصت جبران به ما نمی‌دهد. تیم ملی باید هر چه سریعتر تشکیل شود و بچه ها تمرینات خود را آغاز کنند چرا که یک ماه دیگر باید به مصاف سوریه و عراق برویم. این در حالیست که ما هنوز هیچ کاری برای تیم ملی نکرده‌ایم.
وی در پایان اضافه کرد:

صادقانه بگویم اگر برنامه ریزی خوبی انجام دهیم حتی در کوتاه مدت می توانیم نتایج خوبی بگیریم اما اگر قرار باشد مثل بازیهای مرحله قبل عمل کنیم باید قید جام‌جهانی را بزنیم. با این وجود من به اسکوچیچ و ملی پوشان کشورمان خیلی امید دارم و می دانم که اگر امکانات فراهم باشد به طور حتم در کارهای بزرگی انجام خواهند داد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.