جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

مدیر عامل استون ویلا: گریلیش بند فسخ 100 میلیون پوندی داشت؛ برای این روز آماده شده بودیم

مدیر عامل استون ویلا: گریلیش بند فسخ 100 میلیون پوندی داشت؛ برای این روز آماده شده بودیم

به دنبال نهایی شدن انتقال جک گریلیش به منچسترسیتی، کریستین پرسلو (مدیر عامل باشگاه استون ویلا) با انتشار ویدیویی پنج دقیقه ای، توضیحاتی را در این خصوص برای هواداران ویلا ارائه کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از توییتر استون ویلا، پرسلو در این ویدیو توضیح داد که گریلیش تابستان گذشته قرارداد جدیدی را با یک شرط به امضا رسانده بود: این که اگر باشگاهی از لیگ قهرمانان اروپا سراغ او را بگیرد و استون ویلا هم در آن رقابت حضور نداشته باشد، به او اجازه داده شود تا تیم را ترک کند. بدین ترتیب یک بند فسخ ۱۰۰ میلیون پوندی برای باشگاه های حاضر در لیگ قهرمانان اروپا در قرارداد گریلیش گنجانده شد. سران ویلا امیدوار بودند چنین رقمی، گریلیش را برای مشتریانش دست نیافتنی کند ولی درخشش این بازیکن در فصل گذشته لیگ برتر و پس از آن مسابقات یورو همه چیز را عوض کرد.

پرسلو می گوید امسال چندین باشگاه به جذب گریلیش ابراز علاقه کردند ولی فقط سیتی بود که حاضر شد ۱۰۰ میلیون پوند درخواستی برای این بازیکن را بپردازد. به گفته مدیر عامل باشگاه استون ویلا، این باشگاه می دانست که دیر یا زود چنین روزی فرا می رسد و به همین دلیل برای آن برنامه ریزی کرده بود. سیاست استون ویلا این بود که گریلیش را صرفا با یک بازیکن جایگزین نکند و بدین ترتیب آن ها سراغ بازیکنانی همچون امیلیانو بوئندیا، لئون بایلی و دنی اینگز رفتند تا به جای یک بازیکن قوی، تیمی قوی داشته باشند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.